• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Łagiewniki

Znalezionych ofert: 297

15892607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899418 15892607 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 088 698 PLN (17 011 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15892831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899415 15892831 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

987 216 PLN (15 923 zł/m2)

3
-
62 m2
2026
15892605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899403 15892605 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 162 432 PLN (16 606 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15892541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899397 15892541 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

820 536 PLN (18 234 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15892768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899491 15892768 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

788 970 PLN (18 348 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15892555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899489 15892555 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 032 394 PLN (16 924 zł/m2)

2
-
61 m2
2026
15892494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899488 15892494 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 188 201 PLN (14 853 zł/m2)

4
-
80 m2
2026
15892617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899485 15892617 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

967 608 PLN (17 919 zł/m2)

3
-
54 m2
2026
15892828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899481 15892828 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

725 840 PLN (17 282 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15892553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899477 15892553 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 240 684 PLN (16 766 zł/m2)

3
-
74 m2
2026
15892492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899476 15892492 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

868 728 PLN (17 034 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15892703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899473 15892703 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 067 432 PLN (17 217 zł/m2)

3
-
62 m2
2026