• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Grzegórzki

Znalezionych ofert: 252

15795414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26095587 15795414 1 POKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 38,71 M2 ZNAJDUJĄCE SIĘ PRZY ULICY FRANCESCO NULLO W DZIELNICY GRZEGÓRZKI OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX MIESZKANIE Mieszkanie o powierzchni 38,71 m2. Znajduję się na 2 piętrze w 6 piętrowym ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 000 PLN (13 132 zł/m2)

1
-
38 m2
1960
15880830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27615401 15880830 Kawalerka 23 m² 9. piętro Dąbie okolice al. Pokoju Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m² , położone na 9. piętrze budynku w Krakowie, w rejonie Dąbia, niedaleko al. Pokoju oraz przystanku tramwa...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (17 348 zł/m2)

1
-
23 m2
1980
15883929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27685209 15883929 MIESZKANIE INWESTYCYJNE LUB NA WŁASNE POTRZEBY - SUPER LOKALIZACJA - MOGILSKA - TRAMWAJ LOKALIZACJA: Budynek z 2023 roku znajduje się w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ulicy Łaszkiewicza 8B , w odległości 100 metrów od ulicy Mogil...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 000 PLN (22 194 zł/m2)

2
-
36 m2
2023
15822837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26590977 15822837 Na sprzedaż mieszkanie - Centrum Krakowa Rondo Grzegórzeckie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,66 m² , położone w samym centrum Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku Rondo Grzegórzeckie oraz Galerii K...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 000 PLN (17 674 zł/m2)

2
-
43 m2
1950
15889586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27855373 15889586 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,2 m², położone na Osiedlu Oficerskim przy ul. Norwida - w świetnej lokalizacji, w pobliżu Ronda Mogilskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego. Lokal usytuowany jest na niskim parterze i w...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

540 000 PLN (12 857 zł/m2)

2
-
42 m2
2000
15686632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23947551 15686632 Mieszkanie pełne możliwości - ul. Ułanów, Kraków Ta oferta to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dobrą lokalizację, funkcjonalny układ i możliwość stworzenia wnętrza dopasowanego do własnych potrzeb. Lokalizacja: Mieszkanie znajd...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

2
-
34 m2
1979
15877723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27577823 15877723 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Kawalerka po generalnym remoncie 21 m² balkon ul. Mogilska gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 21 m², zlokalizowane przy ul. Mogilskiej, na...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

465 000 PLN (22 143 zł/m2)

1
-
21 m2
1977
15439583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18583796 15439583 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, miejscem parkingowym i piwnicą Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m², idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Lokal znajduje się na 3. piętrze zadbanego budyn...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 039 000 PLN (16 492 zł/m2)

3
-
63 m2
1994
15892970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899575 15892970 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

785 200 PLN (26 173 zł/m2)

1
-
30 m2
2024
15892907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899574 15892907 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

967 840 PLN (23 044 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15892962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27899558 15892962 LUKSUSOWE APARTAMENTY W SĄSIEDZTWIE BULWARÓW WIŚLANYCH Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane zostały walory lokalizacyjne inwestycji. Kaskadowo wznoszące ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 052 320 PLN (26 043 zł/m2)

5
-
194 m2
2021
15892783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899216 15892783 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 000 PLN (23 759 zł/m2)

1
-
29 m2
2024