• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Krowodrza

Znalezionych ofert: 359

15831771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26699119 15831771 Wyjątkowa oferta - możliwość połączenia dwóch mieszkań ok. 124 m² balkony 2 miejsca postojowe Do sprzedaży dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania 3-pokojowe , położone przy ul. Głowackiego w Krakowie (Krowodrza), z realną możliwością ic...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 948 000 PLN (15 710 zł/m2)

6
-
124 m2
2025
15828136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606750 15828136 Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie (Krowodrza). Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części miasta...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

979 000 PLN (15 790 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15866297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27317732 15866297 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie (Krowodrza). Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomuni...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

929 000 PLN (15 230 zł/m2)

3
-
61 m2
2025
15490651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19751645 15490651 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż wyjątkowy apartament okolice Parku Krakowskiego, Krak...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 675 000 PLN (25 000 zł/m2)

3
-
67 m2
1941
15886083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27747079 15886083 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie,Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, w pobliżu ul. Na Błonie.Oferujemy mieszkanie o powierzchn...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

705 000 PLN (17 625 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15881174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625008 15881174 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Litewskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie okolice Alejek Grottgera.Oferujemy mieszkanie o ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

480 000 PLN (21 818 zł/m2)

1
1
22 m2
1960
15827511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26639329 15827511 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu pętli tramwajowej Krowodrza Górka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią.Ofer...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 000 PLN (14 021 zł/m2)

3
1
47 m2
1976
15815515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639324 15815515 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Senatorskiej i Placu na Stawach.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Salwator, 40m2 (powierzchnia z balkonem, samo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

700 000 PLN (17 500 zł/m2)

2
1
40 m2
1962
15780226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25798067 15780226 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Azory.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz piwnicą Azory, 55 mNa sprzedaż mie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 000 PLN (10 636 zł/m2)

3
1
55 m2
1974
15645450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23196756 15645450 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Danka.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 52,5 m, ul. DankaOferujemy mieszkanie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

679 000 PLN (13 058 zł/m2)

3
-
52 m2
1980
15518233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20338790 15518233 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wrocławskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Mieszkanie 2-pokojowe, 42 m + ogródek ul. Wrocławska, KrakówDo s...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

850 000 PLN (20 238 zł/m2)

2
-
42 m2
2016
15512482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20170295 15512482 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wrocławskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż apartament 3-pokojowy 64 m + taras 120 m, ul. Wrocła...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 000 PLN (23 438 zł/m2)

3
-
64 m2
2010