• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 229

15870243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27424077 15870243 Płaszów! Przestronne, 4 pokojowe mieszkanie 91,68 m2 z oddzielną jasną kuchnią, dwoma balkonami, piwnicą oraz niesamowitym widokiem na panoramę Krakowa i Tatry przy ulicy Lasówka. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (10 440 zł/m2)

4
-
91 m2
1991
15876201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532926 15876201 Na sprzedaż gotowe do wejścia, ładne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (50,9 m2). Nowe budownictwo (2012r.,). Parter, blok 5-cio piętrowy (winda). Ogródek. Miejsce postojowe. Podgórze - Mały Płaszów - świetn...

Kraków (Podgórze), Myśliwska

760 000 PLN (15 200 zł/m2)

2
1
50 m2
2013
15839617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26756254 15839617 Nowoczesne 3‑pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ul. Walerego Sławka - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne, przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,01 m² , położone w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym z 201...

Kraków (Podgórze Duchackie), Walerego Sławka

959 000 PLN (17 125 zł/m2)

3
1
56 m2
2018
15806045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26321642 15806045 Kraków, Podgórze Duchackie - 3‑pokojowe mieszkanie, 55,7 m² Na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 1978 ro...

Kraków (Podgórze Duchackie), Podedworze

728 000 PLN (13 236 zł/m2)

3
1
55 m2
1978
15893519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913519 15893519 3 pokoje 57 m² Wola Duchacka ul. Klonowica m. postojowe OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 3. piętrze w budynku z 2014 roku przy ul. Klonowica , w dzielnicy...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (14 895 zł/m2)

3
-
57 m2
2014
15864539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27268680 15864539 Nowoczesne mieszkanie 66 m² na prestiżowym osiedlu Fi przy ul. Szafrana - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m², położone na cenionym osiedlu Fi w Kr...

Kraków (Podgórze), Szafrana

1 179 000 PLN (17 864 zł/m2)

3
1
66 m2
2015
15660203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23460551 15660203 Mam na sprzedaż idealne mieszkanie z jedną sypialnią na start lub pod inwestycje, w standardzie deweloperskim, na ul. Kalwaryjskiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy z windą, ma powierzchnię 34 m2 ...

Kraków (Podgórze), Kalwaryjska

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

2
1
34 m2
2024
15818582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26580693 15818582 Przestronne, umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie 47,57 m2 z oddzielną jasną kuchnią i balkonem w samym sercu Starego Podgórza przy ulicy Kalwaryjskiej. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Biuro dysponuje kluczam...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

618 000 PLN (13 149 zł/m2)

2
-
47 m2
1890
15893371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27909720 15893371 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBiuro nieruchomości AreaHouse Studio Wola Duchacka s.c. proponuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia położone przy ul. Włoskiej.Lokal o powierzchni 62,40 m² znajduje się na 4. piętrze bu...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

615 000 PLN (9 919 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15893359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909680 15893359 2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. RYDLÓWKA - DĘBNIKI Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 5 7,35 m2 zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego bloku z 2024 roku. Mieszkanie wykończone materiałami podwyższonej jakości zakupion...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 000 PLN (20 877 zł/m2)

2
-
57 m2
2024
15891123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27887917 15891123 PRZESTRONNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ NA DRUGIM PIĘTRZE OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie o powierzchni 41,88 m2 mieszczące się 2 piętrze w budynku przy ul. Przewóz. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu, - oddzielnej i ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

669 000 PLN (16 317 zł/m2)

2
-
41 m2
2014
15893243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906297 15893243 Mam na sprzedaż idealne mieszkanie z jedną sypialnią na start lub pod inwestycje, w standardzie deweloperskim, na ul. Kalwaryjskiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze o dnowionej kamienicy z windą, ma powierzchnię 37 m2...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 000 PLN (17 568 zł/m2)

2
-
37 m2
2024