• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 890

15892511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899229 15892511 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

657 206 PLN (18 777 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15892573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899225 15892573 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

670 057 PLN (17 633 zł/m2)

2
-
38 m2
2023
15892776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899170 15892776 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 713 690 PLN (16 638 zł/m2)

2
-
103 m2
2023
15892626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899169 15892626 Prądnik Biały Mieszkania w stanie deweloperskim Do sprzedania mieszkanie 1,2,3,4-pokojowe w stanie deweloperskim położone na nowym osiedlu Górka Narodowa, wszystkie mieszkania posiadają balkony, tarasy bądź ogród...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

744 840 PLN (14 897 zł/m2)

2
-
50 m2
2022
15892563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899167 15892563 Prądnik Biały Mieszkania w stanie deweloperskim Do sprzedania mieszkanie 1,2,3,4-pokojowe w stanie deweloperskim położone na nowym osiedlu Górka Narodowa, wszystkie mieszkania posiadają balkony, tarasy bądź ogród...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

756 514 PLN (13 755 zł/m2)

2
-
55 m2
2023
15892771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899141 15892771 GÓRKA NARODOWA - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE, SPOKOJNA OKOLICA - V ETAP. Prezentowana oferta zlokalizowana jest w północnym rejonie Krakowa, w zielonej i przestrzennej dzielnicy Prądnik Biały. Inwestycja składa si...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

711 976 PLN (14 240 zł/m2)

2
-
50 m2
2022
15892751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899382 15892751 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

705 033 PLN (15 001 zł/m2)

3
-
47 m2
2024
15892689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899381 15892689 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

952 737 PLN (14 220 zł/m2)

4
-
67 m2
2024
15892812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899377 15892812 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

919 646 PLN (14 369 zł/m2)

4
-
64 m2
2024
15892688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899375 15892688 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

866 587 PLN (14 443 zł/m2)

4
-
60 m2
2024
15892535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899361 15892535 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

907 440 PLN (14 404 zł/m2)

4
-
63 m2
2024
15892747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899358 15892747 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

855 966 PLN (16 784 zł/m2)

3
-
51 m2
2024