• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Czerwony

Znalezionych ofert: 75

15878512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27596155 15878512 ŁADNE, ZADBANE 3-POKOJOWE PRĄDNIK CZERWONY LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budynku przy ulicy Jezuitów na Prądniku Czerwonym. Budynek z 2000 roku, 4-piętrowy,...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

970 000 PLN (13 108 zł/m2)

3
-
74 m2
2000
15428073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18342134 15428073 SŁONECZNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE NA PRĄDNIKU CZERWONYM Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 45,75 m2, położone na 11-piętrze 12-piętrowego budynku przy ulicy Powstańców. Budynek z lat 80-tych, z płyty, po termomodernizacji i z wymienionymi wi...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (15 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1975
15831277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26690576 15831277 SŁONECZNE 5-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM ULICA ŻYTNIA OLSZA LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego, słonecznego mieszkania o powierzchni 72,20 m2, położone na drugim piętrze budyn...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

930 000 PLN (12 917 zł/m2)

5
-
72 m2
1983
15848898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26951196 15848898 4 POKOJE Z BALKONEM, UL. BOHOMOLCA - PRĄDNIK CZERWONY Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja płn-zach) o pow. 79,46 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku z windą. Osiedle ogrodzone, monitorowane. Miejsca postojowe tylko dla...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 498 000 PLN (18 962 zł/m2)

4
-
79 m2
2018
15613428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22475464 15613428 Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, jednopokojowe mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Jana Sabały na krakowskim Czerwonym Prądniku. Na powierzchni 27,38 m² znajduje się salon połączony z aneksem ku...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

410 152 PLN (15 191 zł/m2)

1
-
27 m2
1996
15864340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27266209 15864340 *zdjęcia udostępnione przez właściciela nieruchomości DOCHÓD PASYWNY - GOTOWIEC INWESTYCYJNY - 3 POKOJE - PRĄDNIK CZERWONY - UL. MAJORA - 52,36 m2 za 799 000 zł LOKALIZACJA: Prądnik Czerwony to dzielnica zlokalizowana na p&...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

799 000 PLN (15 365 zł/m2)

3
-
52 m2
1975
15694324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24081040 15694324 * zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży funkcjonalnego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 58,4 m², położonego w doskonale sk...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

890 000 PLN (15 345 zł/m2)

5
-
58 m2
1986
15838830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26732400 15838830 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,1 m², położone na 10. piętrze budynku z lat 80. Nieruchomość wyróżnia się pięknym, panoramicznym widokiem na stronę południowo-wschodnią ora...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

715 000 PLN (15 543 zł/m2)

2
-
46 m2
1981
15882861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673491 15882861 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Na Barciach - Prądnik Czerwony (ul. Łepkowskiego ul. Powstańców ul. 29 Listopada) !!! Liczne miejsca postojowe dla mieszkańców !!! - brak...

Kraków (Prądnik Czerwony), Na Barciach

470 000 PLN (13 824 zł/m2)

1
1
34 m2
1997
15847102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26902111 15847102 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera Górka Narodowa Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,54 m² (37,32 m² wraz z...

Kraków (Prądnik Czerwony), ks. Józefa Meiera

570 000 PLN (16 286 zł/m2)

1
1
35 m2
2002
15847103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26902112 15847103 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera Górka Narodowa Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,42 m² (37,19 m² wraz ...

Kraków (Prądnik Czerwony), ks. Józefa Meiera

565 000 PLN (16 143 zł/m2)

1
1
35 m2
2002
15889711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27860419 15889711 Do sprzedaży mieszkanie w okolicy Aquaparku w Krakowie Biuro nieruchomości: Bracia Sadurscy Cena zakupu: 870 000zł + 76 000zł dodatkowo miejsce parkingowe w garażu podziemnym Powierzchnia: 45 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: ...

Kraków (Prądnik Czerwony), Dobrego Pasterza

870 000 PLN (19 333 zł/m2)

2
1
45 m2
2018