• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Stare Miasto

Znalezionych ofert: 144

15507139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20094115 15507139 Sprzedam gustownie wykończone, 2-pok mieszkanie (2 niezależne pokoje) w bliskim sąsiedztwie Placu Nowego. Możesz kupić działający biznes Do sprzedania mam przyjemność zaprezentować przestronne, 2-pok. mieszkanie o pow. 48,18 m 2 usytuowane na ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 050 000 PLN (21 875 zł/m2)

2
-
48 m2
1801
15812490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26526101 15812490 Wyjątkowe mieszkanie 117 m² w sercu Krakowa - ul. Grodzka 15 ładna, odrestaurowana kamienica. Idealna lokata kapitału - nieruchomości w tej lokalizacji nie tracą na wartości Tylko w naszym Biurze! Agentów zaprasza...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 000 PLN (22 650 zł/m2)

3
-
117 m2
1850
15790145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25955549 15790145 REZERWACJA Kraków- Stare Miasto- rejon ul. Długa- cicha, spokojna uliczka- stan deweloperski ,bez PCC-prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, położone na 3 piętrze w remontowanej kamienicy- nowa elewacja, klatka schodowa po remoncieMieszkani...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

530 000 PLN (15 588 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15864047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27263028 15864047 Kraków- Stare Miasto- rejon ul. Długa- cicha, spokojna uliczka- stan deweloperskiprezentujemy do sprzedaży mieszkanie 1 lub 2 pokojowe, położone na 3 piętrze w remontowanej kamienicy- nowa elewacja, klatka schodowa po remoncie Mieszkanie o powierzchn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (15 938 zł/m2)

2
-
32 m2
2023
15782341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25841010 15782341 Kawalerka, mieszkanie 1 pokojowe Kraków, rejon Stare Miasto, ul. Szlak, po remoncie-przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 24 m2- pełna własność- Księga WieczystaMieszkanie po generalnym remoncie,na parterze od strony zadbanej...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 000 PLN (20 792 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15887814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794973 15887814 Do sprzedaży bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Sarego zlokalizowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy na Starym Mieście.Mieszkanie jest po generalnym remoncie kilka lat temu. Nowe okna, drzwi, podłoga, kuchnia, Łazienka. Indywi...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 120 PLN (24 304 zł/m2)

2
1
30 m2
1920
15897747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28009515 15897747 Kraków - Stare Miasto ul. Batorego 52,3 m² lokal usługowy centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 52,3 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa - przy ul. Batorego, zaledwie ok. 10 minut s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

449 000 PLN (8 635 zł/m2)

3
-
52 m2
1930
15896757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27988588 15896757 Parter z ekspozycją na ulicę - idealny pod biznes w centrum Krakowa Ta oferta to rzadkość na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,16 m² , położone w prestiżowej lokalizacji ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 290 000 PLN (19 846 zł/m2)

3
-
65 m2
1927
15637440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22984064 15637440 KRAKÓW STARE MIASTOKAZIMIERZ - BLISKO CENTRUM KRAKOWA! OK. 41,7 m2 mieszkanie do generalnego remontu ! Doskonale nadaje dla singla, pary jak się również jako inwestycja pod najem długo lu...

Kraków (Stare Miasto), Augustiańska

897 000 PLN (24 243 zł/m2)

2
1
37 m2
1912
15637462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22984065 15637462 KRAKÓW STARE MIASTOKAZIMIERZ - BLISKO CENTRUM KRAKOWA! OK. 7 8 m2 mieszkanie do generalnego remontu ! Doskonale nadaje dla singla, pary jak się również jako inwestycja pod najem długo...

Kraków (Stare Miasto), Augustiańska

1 698 000 PLN (22 946 zł/m2)

3
1
74 m2
1912
15896932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 27992325 15896932 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 40 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
46 m2
-
15778703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755737 15778703 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 m² - zapraszamy do zapoznania się z na...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 812 500 PLN (22 500 zł/m2)

7
-
125 m2
-