• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Stare Miasto Kraków

Znalezionych ofert: 144

15778721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755786 15778721 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 78 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
84 m2
-
15778701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755740 15778701 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 36 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 050 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
42 m2
-
15892141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 27898196 15892141 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 40 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
46 m2
-
15760308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25354155 15760308 Luksusowe mieszkanie z tarasem w sercu Krakowa - 7 minut spacerem do Rynku Głównego * Zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na parterze eleganckiej kami...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 000 PLN (30 556 zł/m2)

3
-
72 m2
2000
15891912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897640 15891912 Dwupoziomowe mieszkanie na Kazimierzu - 3 pokoje, ponad 60 m² po podłodze Oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o pow. 42,53 m2 (po podłodze ponad 60m2 ) na krakowskim Kazimierzu. Mieszkanie z możliwością wewnętrznego ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

930 000 PLN (22 143 zł/m2)

3
-
42 m2
1930
15890728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883634 15890728 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne na Starym Mieście w okolicach Poczty Głównej. Zadbana kamienica i podwórze oraz przytulna klatka schodowa. Mieszkanie o łącznej powierzchni 98,81 m2 obecnie podzielone je...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 850 000 PLN (18 878 zł/m2)

4
-
98 m2
1920
13893220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 2200138 13893220 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Mieszkanie w oficynie z pięknym widokiem na ogród Mehoffera znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 284 500 PLN (35 681 zł/m2)

1
1
36 m2
1908
13893221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 2200121 13893221 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 972 500 PLN (35 155 zł/m2)

5
1
113 m2
1908
14695383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25245 14695383 Na sprzedaż apartament przy Krowoderskiej o powierzchni 151 m2. Apartament znajduje się w kamienicy z lat dwudziestych, mieści się na 4 piętrze w 5 kondygnacyjnym budynku bez windy.Mieszkanie to świetna inwestycja do zamieszkania lub na wynajem. W ch...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 750 000 PLN (11 589 zł/m2)

6
2
151 m2
1920
13893222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200126 13893222 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 264 500 PLN (35 383 zł/m2)

3
1
64 m2
1908
13893190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 2200091 13893190 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 515 500 PLN (35 244 zł/m2)

1
1
43 m2
1908
13893188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2200087 13893188 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 680 000 PLN (35 000 zł/m2)

2
1
48 m2
1908