• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 758

15825736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647408 15825736 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

700 488 PLN (14 010 zł/m2)

2
-
50 m2
2025
15825658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647406 15825658 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

708 772 PLN (15 080 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15825895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26647404 15825895 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

984 786 PLN (12 958 zł/m2)

4
-
76 m2
2025
15825777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647401 15825777 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

827 820 PLN (12 736 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15825693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647375 15825693 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 127 240 PLN (17 342 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15825731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26647368 15825731 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

554 295 PLN (21 319 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15825772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647361 15825772 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

780 120 PLN (20 529 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15825771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647353 15825771 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 639 981 PLN (17 083 zł/m2)

3
-
96 m2
2026
15825729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647352 15825729 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

776 517 PLN (20 435 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15825690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647351 15825690 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 061 110 PLN (18 948 zł/m2)

3
-
56 m2
2026
15825927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26647349 15825927 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

567 246 PLN (21 817 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15825849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647347 15825849 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 058 305 PLN (18 567 zł/m2)

3
-
57 m2
2026