• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 100

15640405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23064465 15640405 Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 30 m² przy ul. Łokietka w Legnicy. Świetna lokalizacja - w bliskiej odległości od centrum miasta, co zapewnia wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej – sklepów, punktów usługowych, przystanków k...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

220 000 PLN (7 333 zł/m2)

1
1
30 m2
1930
15448804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 18792872 15448804 LOKALIZACJA: Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Matejki. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w czteropiętrowej kamienicy. Budynek w dobrym stanie technicznym. Mieszkanie o powierzchni 102 m2, sk...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

490 000 PLN (4 804 zł/m2)

5
2
102 m2
1930
15750245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25119656 15750245 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie – idealne dla rodziny!LOKALIZACJA Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji - przy ul. Piastowskiej 36 – zaledwie kilka minut spacerem od ścisłego centrum Legnicy. W najbliższe...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

439 000 PLN (5 670 zł/m2)

3
1
77.43 m2
1910
15706666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24307494 15706666 Na sprzedaż oferujemy jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 27,36 m², położone na 3. piętrze czteropiętrowej kamienicy w Legnicy, przy ul. Czarnieckiego. Budynek zlokalizowany jest w dobrze skomunikowanej części miasta, w pobliżu punktów usługowyc...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

189 000 PLN (6 908 zł/m2)

1
1
27.36 m2
1930
15535395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20725188 15535395 Na sprzedaż nieruchomość położona w Legnicy, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Zosinek, przy ul. Drzymały.Oferujemy unikalną okazję zakupu dwóch mieszkań w cenie jednego – idealna propozycja inwestycyjna pod wynajem. Zainwestuj w nierucho...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

557 850 PLN (7 500 zł/m2)

4
2
74.38 m2
2024
15452399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18888601 15452399 LOKALIZACJA: Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Budynek po remoncie dachu. Mieszkanie o powierzchni 84,9 m2, składa się z...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

349 000 PLN (4 111 zł/m2)

3
1
84.9 m2
1930
15402931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17758220 15402931 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,2 m², położone na IV piętrze czteropiętrowego budynku wielorodzinnego w centrum Legnicy, przy ul. Piekarskiej. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących wygodę życia w sercu miasta.W najb...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

325 000 PLN (7 353 zł/m2)

2
1
44.2 m2
1960
15170257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11559660 15170257 LOKALIZACJA: Na sprzedaż Apartament zlokalizowany w Legnicy w sąsiedztwie Parku Miejskiego przy ul. Piastów Legnickich. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na parterze w czteropiętrowym budynku wielolokatorowym. Budynek z 2021 roku,...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

639 000 PLN (10 475 zł/m2)

3
1
61 m2
2021
15636206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22955433 15636206 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe – prestiżowa dzielnica Tarninów, ul. Traugutta – Legnica. Mieszkanie z 3-letnim, stabilnym najmem firmowym -gotowy produkt inwestycyjny generujący dochód od pierwszego dnia. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powie...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

275 000 PLN (6 875 zł/m2)

2
1
40 m2
1920
15629173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22824144 15629173 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji – w okolicy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Nowy Świat w Legnicy. To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów poszukujących ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

475 000 PLN (5 053 zł/m2)

3
1
94 m2
1930
15407692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17860103 15407692 Polecamy apartament z miejscem parkingowym przy ul. Chojnowskiej.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym budynku.Lokal o powierzchni 65 metrów kwadratowych składa się z salonu z przejściem do kuchni, sypialni z dużą garderobą i wyjści...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

600 000 PLN (9 231 zł/m2)

2
1
65 m2
2012
15359176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16764148 15359176 LOKALIZACJA: Na sprzedaż Apartament zlokalizowany w Legnicy przy ul. Powstańców Śląskich. Doskonała lokalizacja - centrum miasta. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w czteropiętrowym budynku wielolokatorowym. Budynek w b...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

650 000 PLN (9 420 zł/m2)

2
1
69 m2
2022