• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Legnica

Znalezionych ofert: 100

15636518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22962867 15636518 Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 31 m², zlokalizowana w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Legnicy przy ul. Masarskiej. Lokal znajduje się na I piętrze kameralnego, jednopiętrowego budynku, który jest w dobrym stanie technicznym. Mie...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

249 000 PLN (8 032 zł/m2)

1
1
31 m2
1960
15628836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22821771 15628836 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 130 m2, położone w Legnicy przy ul. Rycerskiej, blisko centrum miasta. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń i dogodną lokalizację.Mieszkanie znajduje się w czterop...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

659 000 PLN (5 069 zł/m2)

3
2
130 m2
1930
15495106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19829975 15495106 Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją KOLBEGO w Legnicy. Jest to oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do rodzin , młodych ludzi, przedsiębiorców oraz osób szukających swojego pierwszego mieszkania lub lokaty kapitału. Inwestycja obejmuj...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

360 000 PLN (9 160 zł/m2)

2
1
39.3 m2
1930
15495092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19829783 15495092 Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją KOLBEGO w Legnicy. Jest to oferta sprzedaży mieszkań, skierowana głównie do rodzin , młodych ludzi, przedsiębiorców oraz osób szukających swojego pierwszego mieszkania lub lokaty kapitału. Inwestycja obejm...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

552 000 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
69 m2
1930
15325411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15842440 15325411 Zobacz wirtualny spacer:https:evryplace.compurlhywLOKALIZACJA: Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy w dzielnicy Tarninów przy ul. Wojska Polskiego. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w czteropiętrowej kamienicy...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

615 000 PLN (4 073 zł/m2)

4
1
151 m2
1940
15830626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26675473 15830626 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 73,8 m², położone w Legnicy przy ul. Dziennikarskiej, w bliskiej odległości od centrum miasta. Lokal usytuowany jest na II piętrze dwupiętrowej kamienicy w dobrym stanie technicznym, po rem...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

310 000 PLN (4 201 zł/m2)

2
1
73.8 m2
1930
15888390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2- pokojowe, gotowe do wprowadzenia 27811349 15888390 Nieruchomości ApartamentAgnieszka Nigbartel. 452 515 132                             Mieszkanie 2 pokoje Legnica Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe położone na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku w Legnicy o  powierzchni 55,77 m2....

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

290 000 PLN (5 088 zł/m2)

2
1
57 m2
1986
15834324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M2 w sercu Legnicy niskie koszty utrzymania 27485137 15834324 Nieruchomości ApartamentKatarzyna Bień452-515-131                OFERTA DOSTĘPNA W NASZYM BIURZE !!               Mieszkanie 2 pokoje 42,60 m2 Legnica                   Nieruchomość z dużymi możliwościami !!!Do sprzedania 2 pokojowe przytulne miesz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

230 000 PLN (4 259 zł/m2)

2
-
54 m2
1900
15877266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3-wysoki parter-balkon-do remontu-fabryczne 27563744 15877266 Nieruchomości ApartamentKarolina Kubicka Zalesska573 098 029       3 pokoje Wysoki Parter - Legnica, blisko Politechniki Na sprzedaż przestronne, dwustronne i bardzo rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,68 m², położone w Legnicy na wysokim parterz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

339 000 PLN (5 297 zł/m2)

3
1
64 m2
1980
15882569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do wykończenia, Nowe instalacje, okazja 27668828 15882569 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693             3-pokojowe mieszkanie 56,49 m² - Legnica, ul. Jaworzyńska Duży potencjał!Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,49 m² zlokalizowane na pierwszym piętrze w Le...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

242 000 PLN (4 172 zł/m2)

3
1
58 m2
1920
15801249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie o powierzchni 120m2 26231558 15801249 Nieruchomości ApartamentKarolina Kubicka Zaleska573 098 029OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Mieszkanie w LegnicyDo sprzedania 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 120 m2 wraz z 403 m2 lokalu usługowego przeznaczonego do remontu. Nieruchomość z...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

385 000 PLN (736 zł/m2)

5
1
523 m2
1903
15503270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19997072 15503270 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIRedmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo własności nieruc...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

328 300 PLN (4 377 zł/m2)

3
-
75 m2
-