• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Nowy Dwór Gdański

Znalezionych ofert: 23

15888181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe 70 m2_ Rekuperacja_30 min do W-wy 27805636 15888181 Nowa Inwestycja w Nowym Dworze MazowieckimBez PCC i prowizjiWygodne dwupoziomowe mieszkania na kameralnym osiedlu.Szybka i sprawna komunikacja do Stolicy - 7 minut spacerem do stacji PKP i 36 minut koleją do Centrum, 30 minut autem (poza godzinami sz...

Nowy Dwór Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

661 970 PLN (9 457 zł/m2)

4
3
70 m2
2026
15888144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27803175 15888144 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie! Do generalnego remontu, 2 pokoje, osobna kuchnia, hol i łazienka (ok. 43 m2). Przynależna piwnica oraz balkon. Mieszkanie w bloku, na trzecim piętrze przy ulicy Obrońców Westerplatte w...

Nowy Dwór Gdański (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

279 000 PLN (6 488 zł/m2)

2
-
43 m2
1971
15872090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe_Ogródek_ Rekuperacja_30 min W-wa 27485288 15872090 Nowa Inwestycja w Nowym Dworze MazowieckimBez PCC i prowizjiWygodne dwupoziomowe mieszkania z ogródkami na kameralnym osiedlu.Szybka i sprawna komunikacja do Stolicy - 7 minut spacerem do stacji PKP i 36 minut koleją do Centrum, 30 minut autem (poza ...

632 000 PLN (10 533 zł/m2)

4
1
60 m2
2025
15581865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 21813450 15581865 Apartament o powierzchni 148 m2, dwupoziomowy w budynku dwulokalowym. Stan developerski. Bezczynszowy, w zabytkowym budynku kuźni, z 1900 roku na terenie Twierdzy Modlin. Przebudowa i adaptacja w 2024 roku. Wyodrębniono dwa lokale: 148 m2 i 84 m2. ...

Nowy Dwór Mazowiecki (Modlin-twierdza) (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

1 480 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
148 m2
2024
15581843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21813451 15581843 Apartament o powierzchni 84 m2, dwupoziomowy w budynku dwulokalowym. Stan developerski. Bezczynszowy, w zabytkowym budynku kuźni, z 1900 roku na terenie Twierdzy Modlin. Przebudowa i adaptacja w 2024 roku. Wyodrębniono dwa lokale: 148 m2 i 84 m2. L...

849 000 PLN (10 107 zł/m2)

3
-
84 m2
2024
15888637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27819206 15888637 UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ - KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA!Ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 3 w budynku 4 kondygnacyjnym, wyremontowanym (klatki schodowe, piony kanalizacyjne i wodociągowe nowe).Mieszkanie rozkładowe - funkcjo...

370 000 PLN (8 735 zł/m2)

2
-
42.36 m2
1983
15873023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27511168 15873023 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Na sprzedaż nowocześnie urządzony apartament w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego, położony na 1 piętrze w kameralnym 2-piętrowym budynku. Bardzo dobry stan techniczny i wizualny - nieruchomość by...

690 000 PLN (11 500 zł/m2)

2
1
60 m2
2015
15881346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27629194 15881346 Na sprzedaż ładne, urządzone w nowoczesnym stylu przestronne czteropokojowe mieszkanie położone w Nowym Dworze Mazowieckim w klimatycznej dzielnicy Twierdzy Modlin. Lokal położony w solidnym budynku z cegły, co gwarantu...

590 000 PLN (7 284 zł/m2)

4
2
81 m2
1988
15886774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament nad rzeką z ogródkiem. 27766587 15886774 Urokliwe miejsce blisko centrum Nowego Dworu Mazowieckiego - cisza, zieleń, woda.Okolica niskich nowych budynków położonych blisko rzeki Narew.Nowoczesne budownictwo. Apartament umeblowany i wyposażony.  Składa się z: pokoju z wyjśc...

Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sukienna

435 000 PLN (14 846 zł/m2)

1
-
29.3 m2
2019
15827810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26633337 15827810 Luksusowy apartament premium Nowy Dwór Mazowiecki, gotowy do zamieszkania!Na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium z rynku pierwotnego, wykończony pod klucz z najwyższej jakości materiałów. To przestrzeń zaprojektowana z dbałością o każdy deta...

2 490 000 PLN (14 229 zł/m2)

5
1
175 m2
2025
15872955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj w Centrum! Ogród na własność aż 450m2! 27506790 15872955 Zamieszkaj na parterze domu jednorodzinnego w samym Sercu Nowego Dworu Gdańskiego! Do mieszkania przynależy duży ogród aż 450m2! Cicha i spokojna okolica powojennych domów!*TYLKO U NAS*LOKALIZACJA:Nowy Dwór Gdański znajduje się 40 km od Gdańska i 20 ...

Nowy Dwór Gdański (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

529 000 PLN (4 445 zł/m2)

3
1
119 m2
1930
15864190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264924 15864190 Oferta: Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie z duszą położone na parterze kameralnej, sześciolokalowej kamienicy w samym sercu Nowego Dworu Gdańskiego. To idealne miejsce dla osób, które cenią spokój małego miasta, a jednocześnie chcą mieć szybki ...

Nowy Dwór Gdański, Kolejowa

319 000 PLN (6 388 zł/m2)

2
1
49.94 m2
1930