• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Nowy Dwór Gdański

Znalezionych ofert: 23

15864140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264923 15864140 Oferta:Na sprzedaż, ciepłe i przestronne mieszkanie 2-pokojowe (68,51 m²) w zadbanej, kameralnej kamienicy w Nowym Dworze Gdańskim. Istnieje również możliwość wynajmu mieszkania. To miejsce z duszą – idealne dla osób, które cenią spokój, wygodę i dom...

Nowy Dwór Gdański, Tczewska

430 000 PLN (6 277 zł/m2)

2
1
68.5 m2
1930
15743895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe_Ogródek_ Rekuperacja_30 min W-wa 25025187 15743895 Nowa Inwestycja w Nowym Dworze MazowieckimBez PCC i prowizjiWygodne dwupoziomowe mieszkania z ogródkami na kameralnym osiedlu.Szybka i sprawna komunikacja do Stolicy - 7 minut spacerem do stacji PKP i 36 minut koleją do Centrum, 30 minut autem (poza ...

Nowy Dwór Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

632 000 PLN (10 533 zł/m2)

4
1
60 m2
2025
15771500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25584703 15771500 Przedstawiam 3‑pokojowe, funkcjonalne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w samym centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2011 roku. Idealne zarówno dla rodziny, jak i inwestora szuk...

620 000 PLN (11 481 zł/m2)

3
1
54 m2
2011
15700671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24194272 15700671 Na sprzedaż komfortowe, 4‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,31 m², położone w spokojnej części Nowego Dworu Mazowieckiego. To przestronny lokal z funkcjonalnym układem pomieszczeń, idealny zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Zn...

679 000 PLN (10 558 zł/m2)

4
1
64.31 m2
1983
15514697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20230913 15514697 Kawalerka w Nowym Dworze GdańskimOferujemy na sprzedaż kawalerkę położoną przy ulicy Słowackiego w Nowym Dworze Gdańskim. Mieszkanie jest idealne dla osób szukających możliwości aranżacji według własnych potrzeb.Mieszkanie o powierzchni 25,93m2 skład...

Nowy Dwór Gdański (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

149 000 PLN (5 746 zł/m2)

1
-
25.93 m2
-
15640519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23066855 15640519 Szukasz rozkładowego, klimatycznego mieszkania na ogrodzonym terenie z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Lubisz latem korzystać z uroków natury, ciszy, a jednocześnie mieć nieopodal dostęp do Narwi lub...

589 000 PLN (11 393 zł/m2)

2
1
51.7 m2
2016
15471365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19306028 15471365 Zapraszam do kontaktu w celu umówienia oglądania tej wyjątkowej nieruchomości. Nie przegap okazji, by zamieszkać w miejscu, które będzie dla Ciebie oazą spokoju i komfortu w codziennym życiu. Lokalizacja mieszkania gwarantuje łatwy dostęp do infrastr...

480 000 PLN (9 412 zł/m2)

3
1
51 m2
1980
15599604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22175289 15599604 Zamieszkaj w Nowym Dworze Gdańskim, popularnej miejscowości łączącej centrum Polski z plażami Mierzei Wiślanej. Nowy Dwór Gdański to niewielkie miasteczko z niespełna 10 tys. mieszkańców.  Przez Nowy Dwór Gdański prowadzi główna dro...

Nowy Dwór Gdański (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

438 515 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
51.59 m2
2025
15599601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22175191 15599601 Zamieszkaj w Nowym Dworze Gdańskim, popularnej miejscowości łączącej centrum Polski z plażami Mierzei Wiślanej. Nowy Dwór Gdański to niewielkie miasteczko z niespełna 10 tys. mieszkańców.  Przez Nowy Dwór Gdański prowadzi główna dro...

Nowy Dwór Gdański (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

495 772 PLN (8 200 zł/m2)

3
1
60.46 m2
2025
15614681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22502368 15614681 Jeśli szukasz mieszkania, którego lokalizacja zapewni komfort życia, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie!OpisZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 4-pokojowego, rozkładowego mieszkania na trzecim piętrze, w budynku z 1990 r. us...

699 000 PLN (9 292 zł/m2)

4
1
75.23 m2
1990
15861485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2-pok. z ogródkiem i tarasem – gotowe do zamieszkania 0%PCC 27207136 15861485 Atrakcyjne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem – wysoki standard, gotowe do zamieszkania. Nowe budownictwo (2025) – zostań pierwszym właścicielem! Dwu­pokojowe mieszkanie w Nowym Dworze Mazowieckim Najważniejsze atuty: wysoki s...

Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Rtm. Witolda Pileckiego 94a

525 000 PLN (14 487 zł/m2)

2
1
36.24 m2
2025