• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Nowy Dwór Gdański Jantarowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jantarowa

Znaleźliśmy 12 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Gdański Dwór Nowy

15864140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264923 15864140 Oferta:Na sprzedaż, ciepłe i przestronne mieszkanie 2-pokojowe (68,51 m²) w zadbanej, kameralnej kamienicy w Nowym Dworze Gdańskim. Istnieje również możliwość wynajmu mieszkania. To miejsce z duszą – idealne dla osób, które cenią spokój, wygodę i dom...

Nowy Dwór Gdański, Tczewska

430 000 PLN (6 277 zł/m2)

2
1
68.5 m2
1930
15861538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 69,7m² z ogródkiem i garażem - Jazowa 27207804 15861538 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,72 m², położone w spokojnej i zielonej okolicy Jazowa niedaleko Nowego Dworu Gdańskiego. ATUTY NIERUCHOMOŚCI- ogródek idealny do wypoczynku- lokalizacja w cichej okolicy w bliskości natury- ogrzewanie podłogowe...

Jazowa (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

450 000 PLN (6 522 zł/m2)

3
-
69 m2
1950
15579414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie czy lokal usługowy? 21745746 15579414 Na sprzedaż lokal mieszkalny w miejscowości Kmiecin. ATUTY NIERUCHOMOŚCI- lokal do własnej aranżacji- klimatyzacja- duży ogród- posesja ogrodzona - możliwość przekształcenia na lokal handlowy- niezależne wejście- niskie koszty utrzymania (czynsz 200z...

Kmiecin (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

199 000 PLN (3 317 zł/m2)

3
-
60 m2
1950
15599604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22175289 15599604 Zamieszkaj w Nowym Dworze Gdańskim, popularnej miejscowości łączącej centrum Polski z plażami Mierzei Wiślanej. Nowy Dwór Gdański to niewielkie miasteczko z niespełna 10 tys. mieszkańców.  Przez Nowy Dwór Gdański prowadzi główna dro...

Nowy Dwór Gdański (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

438 515 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
51.59 m2
2025
15599601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22175191 15599601 Zamieszkaj w Nowym Dworze Gdańskim, popularnej miejscowości łączącej centrum Polski z plażami Mierzei Wiślanej. Nowy Dwór Gdański to niewielkie miasteczko z niespełna 10 tys. mieszkańców.  Przez Nowy Dwór Gdański prowadzi główna dro...

Nowy Dwór Gdański (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

495 772 PLN (8 200 zł/m2)

3
1
60.46 m2
2025
15888144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27803175 15888144 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie! Do generalnego remontu, 2 pokoje, osobna kuchnia, hol i łazienka (ok. 43 m2). Przynależna piwnica oraz balkon. Mieszkanie w bloku, na trzecim piętrze przy ulicy Obrońców Westerplatte w...

Nowy Dwór Gdański (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

279 000 PLN (6 488 zł/m2)

2
-
43 m2
1971
15876908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27558434 15876908 OFERTA: Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,4 m², położone w miejscowości Gozdawa, w spokojnej okolicy niedaleko Nowego Dworu Gdańskiego. Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 31,1 m², pomieszczenia gospodarcze oraz dwie działki ogrod...

Gozdawa (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

169 000 PLN (3 225 zł/m2)

2
1
52.4 m2
1975
15864284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27264885 15864284 Oferta Na sprzedaż oferujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,28 m², położone na parterze budynku w miejscowości Marzęcino. LokalizacjaMarzęcino to dobrze skomunikowana miejscowość, od której nadmorska Stegna oddalona jest o okoł...

Marzęcino (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

329 000 PLN (4 964 zł/m2)

3
-
66.28 m2
-
15514697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20230913 15514697 Kawalerka w Nowym Dworze GdańskimOferujemy na sprzedaż kawalerkę położoną przy ulicy Słowackiego w Nowym Dworze Gdańskim. Mieszkanie jest idealne dla osób szukających możliwości aranżacji według własnych potrzeb.Mieszkanie o powierzchni 25,93m2 skład...

Nowy Dwór Gdański (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

149 000 PLN (5 746 zł/m2)

1
-
25.93 m2
-
15864190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264924 15864190 Oferta: Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie z duszą położone na parterze kameralnej, sześciolokalowej kamienicy w samym sercu Nowego Dworu Gdańskiego. To idealne miejsce dla osób, które cenią spokój małego miasta, a jednocześnie chcą mieć szybki ...

Nowy Dwór Gdański, Kolejowa

319 000 PLN (6 388 zł/m2)

2
1
49.94 m2
1930
15626336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w Marzęcinie Żuławy, 20km od morza! 22740813 15626336 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w spokojnej miejscowości Marzęcino, w dogodnej lokalizacji - zaledwie 10 km od Nowego Dworu Gdańskiego i 18 km od Stegny, co doskonale obrazuje, jak blisko morza znajduje się ta nieruchomość.Parame...

Marzęcino (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

159 000 PLN (4 184 zł/m2)

2
1
38 m2
1930
15872955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj w Centrum! Ogród na własność aż 450m2! 27506790 15872955 Zamieszkaj na parterze domu jednorodzinnego w samym Sercu Nowego Dworu Gdańskiego! Do mieszkania przynależy duży ogród aż 450m2! Cicha i spokojna okolica powojennych domów!*TYLKO U NAS*LOKALIZACJA:Nowy Dwór Gdański znajduje się 40 km od Gdańska i 20 ...

Nowy Dwór Gdański (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

529 000 PLN (4 445 zł/m2)

3
1
119 m2
1930