• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Pabianice

Znalezionych ofert: 50

15806211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26328707 15806211 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie łączące komfort nowoczesnego apartamentu z doskonałą lokalizacją w Pabianicach, zaledwie kilka minut od samego centrum miasta.Wnętrze zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia oferuje przestronną część dzien...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

880 000 PLN (9 888 zł/m2)

4
1
89 m2
2021
15819661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633106 15819661 To przytulne mieszkanie położone jest w samym centrum Pabianic. Dogodna lokalizacja dla osób ceniących sobie wygody miasta w zasięgu ręki.Tuż obok zlokalizowane przystanki autobusowe i tramwajowe, sklepy i usługi oraz ośrodek zdrowia. Jednocześnie bu...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

235 000 PLN (8 103 zł/m2)

1
1
29 m2
1930
15686748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23949975 15686748 Nieruchomość położona przy ul. Reymonta w Pabianicach, blisko centrum ale też z świetnym dojazdem do trasy S14 a tym samym do Łodzi.Kameralny budynek z 2012 roku został postawiony solidnie bez oszczędności na materiałach, dzięki czemu koszty utrzyman...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

750 000 PLN (8 523 zł/m2)

3
1
88 m2
2012
15466484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19184344 15466484 Nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji idealne na start lub inwestycję!Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,4 m², położonego w nowo powstającym budynku z windą. To idealna propozycja dla ...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

340 400 PLN (7 400 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15818985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633093 15818985 Na sprzedaż kawalerka 24 m² w centrum Pabianic ul. ReymontaMieszkanie po pełnym remoncie, umeblowane, gotowe do wprowadzenia.Położona na parterze zadbanej, wyremontowanej kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta. Budynek znajduje się pod sta...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

179 000 PLN (7 783 zł/m2)

1
1
23 m2
1930
15639141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23031551 15639141 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,55 m.kw usytuowane na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym na osiedlu...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

216 000 PLN (5 838 zł/m2)

1
-
37 m2
1986
15757243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25295971 15757243 Bezczynszowe 3 pokoje, parter, stare miasto BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 59 m.kw usytuowane na parterze. Mieszkanie składa się z salonu o powierzchni ok. 15 m.kw, dwóch syp...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

249 000 PLN (4 220 zł/m2)

3
-
59 m2
1939
15772616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25613973 15772616 Tanie w utrzymaniu, 2 piętro BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,30 m.kw usytuowane na 2 piętrze w Pabianicach na osiedlu Piaski. Mieszkanie środkowe, ciepłe, składa się z dwóch pok...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

215 000 PLN (6 719 zł/m2)

2
-
32 m2
1970
15777972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25739063 15777972 Rozkładowe M2 z kuchnią i dwoma balkonami w centrum PabianicWażne!Budynek na wiosnę będzie ocieplany, przy okazji zostaną wyremontowane klatki schodowe, co podniesie komfort, ale i wartość nieruchomości.Mieszkanie obecnie przechodzi drobne odświeżeni...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

459 000 PLN (8 410 zł/m2)

2
1
54.58 m2
-
15823791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26608890 15823791 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 47 m² Pabianice, ul. BardowskiegoNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Piotra Bardowskiego w Pabianicach.⸻LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się ...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

380 000 PLN (8 085 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15693268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24060672 15693268 Na sprzedaż mieszkanie w odnowionej kamienicy blisko centrum Pabianic.W 2020 roku budynek przeszedł kapitalny remont, zostały wymienione instalacje, ale zachowano wyjątkowe schody.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, a okna wychodzą na ogródki. M...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

185 000 PLN (7 115 zł/m2)

1
1
26 m2
1930
15623473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22672566 15623473 Trzypokojowe mieszkanie świetna lokalizacja.To urocze mieszkanie położone jest na os. Bugaj w Pabianicach, blisko pętli autobusowej. Doskonała lokalizacja, tuż obok sklepy, niedaleko szkoła i przedszkole.Blok wybudowany pod koniec lat 80tych z wielki...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

449 000 PLN (7 483 zł/m2)

3
1
60 m2
1987