• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 159

15705493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obniżka ceny! Kawalerka z opcją 2 pokoi 24280500 15705493 Przestronna kawalerka z możliwością aranżacji na 2 pokoje - Piła, os. StaszyceDuża obniżka ceny!Tylko u nas! Oferta na wyłączność.Na sprzedaż komfortowa kawalerka zlokalizowana na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Staszyce. Istnieje możliwość...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

185 000 PLN (5 000 zł/m2)

1
1
37 m2
1987
15886485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27758520 15886485 Mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum Piły - ul. Sikorskiego UWAGA !!! Oferta zawiera w pierwszej kolejności zdjęcia wizualizacji Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1 m2 z osobną, jasną kuchnią . Lokal znajduje się...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

239 000 PLN (6 459 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15843810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26814159 15843810 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 38,40 m² Balkon Piła Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,40 m² , usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym, zadbanym bloku w Pile . Lokal stanowi doskonałą propozycję zar&oacu...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

319 000 PLN (8 395 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15660408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23463586 15660408 NA SPRZEDAŻ BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM 3-pokoje, pow. użytkowa 70,28 m 2 , działka o pow. 736 m 2 Jeżeli szukasz działki w Pile, ale jednocześnie z dala od zgiełku miasta, to ta oferta jest dla Ciebie. Przedstawiamy dom d...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

479 000 PLN (6 843 zł/m2)

3
-
70 m2
1934
15884917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714669 15884917 Nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie - Piła, os. Zielona Dolina Parter, balkon, nowy blok OBNIŻKA CENY!! Teraz to wyjątkowe mieszkanie dostępne jest w cenie 479.000,00 zł zamiast 499.000,00 zł Zadzwoń i skorzystaj z tej świetnej okazji! ...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

479 000 PLN (10 886 zł/m2)

2
-
44 m2
2018
15881028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27620647 15881028 Piła - Śródmieście 2 pokoje 51,64 m² Balkon Po remoncie Na sprzedaż BARDZO SŁONECZNE i PRZESTRONNE mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,64 m², położone na II piętrze w centrum Piły. Lokal przeszedł częściowy ...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

385 000 PLN (7 549 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15821573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26612622 15821573 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Piła - Zielona Dolina OBNIŻKA CENY: z 575.000,00 zł na 555.000,00 zł! Na sprzedaż komfortowe i w pełni gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m² , z...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

555 000 PLN (10 278 zł/m2)

3
-
54 m2
2021
15846859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26896598 15846859 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Śródmieście. Plac Konstytucji 3-go Maja PO GENERALNYM REMONCIE , PRZYTULNE mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,19m2 Mieszkanie położone na III piętrze w bloku w centrum miasta. Balkon i piwnica OPIS POMIESZCZEŃ...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

289 000 PLN (8 028 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15882850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673459 15882850 Piła os. Górne ul. Żeromskiego Na sprzedaż eleganckie i stylowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe Mieszkanie zostało wykończone i urządzone w jasnych i ponadczasowych tonacjach. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia 43,80 m....

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

389 000 PLN (9 047 zł/m2)

2
-
43 m2
1998
15882416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27663543 15882416 Piła - centrum ul. 11-go Listopada Lokal mieszkalny o powierzchni 63,10 m.kw. usytuowany na I piętrze: - 3 pokoje - jasna i oddzielna kuchnia - I piętro w kameralnej, trzypiętrowej kamienicy - tylko po dwa mieszkania na kondygnacji - i tyl...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

449 000 PLN (7 127 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15772877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25622426 15772877 UWAGA: Na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura (w tym NAJNOWSZE oferty oraz więcej zdjęć) znajdziesz na oficjalnej stronie naszego biura: furman24.pl Klimatyczne 2-pokojowe mieszkan...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (8 867 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15882034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655562 15882034 Mieszkanie 2-pokojowe 35,29 m2 Piła, ul. Rynkowa Nowoczesne mieszkanie w nowym budynku - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku. Mieszkanie o powierzchni 35,29 m² z...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (11 400 zł/m2)

2
-
35 m2
2025