• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 157

15780545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25805448 15780545 WYJĄTKOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU GÓRNYM !!! 4 pokoje o pow. 82,4 m 2 , IV piętro, winda, 2 balkony! MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA MIEJSCA POSTOJOWEGO W GARAŻU PODZIEMNYM Nieruchomość znajduję się na Osiedlu Górnym na ul. Mickiew...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

739 000 PLN (9 012 zł/m2)

4
-
82 m2
2019
15863584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27252446 15863584 WYJĄTKOWO KOMFORTOWE MIESZKANIE NA ZAMOŚCIU !!! 3 pokoje o pow. 60,3 m 2 , II piętro, balkon Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w wieżowcu na Osiedlu Zamość! Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie z dbałością o najmniejsze d...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

469 000 PLN (7 817 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15824360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26617469 15824360 WYJĄTKOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU GÓRNYM!!! pow. 69,27 m 2 - salon z aneksem kuchennym i 3 pokoje II piętro, winda, duży balkon! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w nowym budynku mieszkalnym na ul. Lotniczej! Mieszkanie zos...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

659 000 PLN (9 551 zł/m2)

4
-
69 m2
2021
15879165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27609525 15879165 MIESZKANIE 3-POKOJOWE PIŁA - Zamość pow. 63,56 m 2 , 3 pokoje, balkon, piwnica KOMFORTOWE mieszkanie po kapitalnym remoncie, w bloku na ulicy Bydgoskiej z dużym balkonem. Mieszkanie w pierwotnym układzie 4- pokojowe. Jeden z pokoi został otwarty...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

469 000 PLN (7 444 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15865341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27294930 15865341 KAWALERKA NA SPRZEDAŻ PIŁA - Podlasie!! pow. 34,9 m 2 , I piętro, duży balkon Idealne pod inwestycje! Przedmiotem oferty jest przestronna kawalerka o pow. 34,9 m 2 zlokalizowana w Pile przy ul. Lelewela. Mieszkanie bardzo jasne, na I piętrze ...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

249 000 PLN (7 324 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15876410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27536942 15876410 Przestronne, klimatyczne mieszkanie w kamienicy - Piła, Zamość 81,9 m² • 3 pokoje • 1 piętro • 2 balkony Jeśli marzysz o mieszkaniu z duszą — takim, które od progu otula atmosferą starej...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

520 000 PLN (6 420 zł/m2)

3
-
81 m2
1931
15877509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27570989 15877509 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku w Pile, na Zielonej Dolinie! Stylowe, przestronne i gotowe do zamieszkania. Zapraszamy na Drzwi Otwarte 23 kwietnia (czwartek) godz.: 16:00-18:00 Przedstawiamy ofertę sprzedaży k...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

439 000 PLN (10 707 zł/m2)

2
-
41 m2
2020
15876057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527569 15876057 Piła - Górne ul. Słowackiego 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 38,72m2 do własnej aranżacji Mieszkanie położone na II piętrze w wieżowcu. Balkon i piwnica FUNKCJONALNY układ pomieszczeń. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

249 000 PLN (6 553 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15875080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27525502 15875080 Piła - Śródmieście Na sprzedaż klimatyczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m2, położone na 1 piętrze w kameralnym budynku (tylko 6 mieszkań) w spokojnej części centrum miasta. To idealna propozycja dla osób, kt&am...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (6 511 zł/m2)

4
-
92 m2
-
15756320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25250439 15756320 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Śródmieście ul. Sikorskiego Do sprzedaży eleganckie mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,26 m2, położone w budynku wielorodzinnym w centrum Piły, wykończone w wysokim standardzie. Blok, 2 piętro Układ mieszk...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

338 000 PLN (9 135 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15876727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Pile 27550009 15876727 Mieszkanie 2 pokoje, 2 piętro, gotowe do zamieszkaniaPrzytulne 2-pokojowe mieszkanie 40,58 m² w Pile - komfort i funkcjonalnośćNa sprzedaż wyjątkowo zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,58 m², położone w Pile. To idealna propozycja dla ...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

269 000 PLN (6 725 zł/m2)

2
1
40 m2
1980
15862856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27233265 15862856 OBNIŻKA CENY !!! OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA - PIŁA, UL. ŚWIĘTOJAŃSKA Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w Pile, przy ul. Świętojańskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze w bloku, w centrum miasta, a jednocześnie w spokojnej...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

229 000 PLN (5 326 zł/m2)

2
-
43 m2
-