• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 158

15862856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27233265 15862856 OBNIŻKA CENY !!! OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA - PIŁA, UL. ŚWIĘTOJAŃSKA Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w Pile, przy ul. Świętojańskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze w bloku, w centrum miasta, a jednocześnie w spokojnej...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

229 000 PLN (5 326 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15711862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24409427 15711862 Na sprzedaż mieszkanie - w domu 4-rodzinnym na Osiedlu Górnym w Pile Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego biura . Bezczynszowe mieszkanie położone na piętrze domu 4-rodzinnego, który zlokalizowany jest...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

360 000 PLN (6 207 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15872624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499109 15872624 OBNIŻKA CENY !!! WYJĄTKOWE MIESZKANIE - OSIEDLE ZAMOŚĆ !!! 2 pokoje o pow. użytkowej 43m2 , III piętro, komórka lokatorska. Blok z windą !!! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w nowym budynku wybudowanym w 2016 roku na ul. Kadet...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

430 000 PLN (10 238 zł/m2)

2
-
42 m2
2016
15870983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27450746 15870983 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Piła, ul. Roosvelta, I piętro Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,97 m², położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Roosvelta w Pile. Lokal składa się z trzech usta...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

330 000 PLN (6 346 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15698695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje- do zamieszkania, parter, blisko centurm 24154522 15698695 Zapraszam do zapoznania się z ofertąMieszkanie gotowe do zamieszkania, z wyposażeniem w cenie!Cena do negocjacji!Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum i parku na Wyspie - idealne miejsce do życia!Przytulne mieszkanie położone na parterze ...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

389 000 PLN (7 627 zł/m2)

2
1
51 m2
1976
15846639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26891757 15846639 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Jadwiżyn Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 69,54m2 Blok, IIp, loggia PRZESTRONNE I JASNE !!! BARDZO SŁONECZNE Funkcjonalny układ pomieszczeń, mieszkanie dwustronne Na podłodze panele , wykładzina PCV, terakota. Glazura w łaz...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

530 000 PLN (7 681 zł/m2)

4
-
69 m2
-
15844105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26821253 15844105 PIŁA - OSIEDLE ZAMOŚĆ !!! Na sprzedaż - mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64,34 m 2 , II piętro, balkon. Ta ciekawa nieruchomość znajduję się w nowym budynku wybudowanym w 2010 roku na ul. Kadetów. Sąsiedztwo wielu punktów handlo...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

550 000 PLN (8 594 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15844796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26846409 15844796 2 pokoje 40,58 m² II piętro ul. Kossaka, Piła piwnica 5,08 m² MEC Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do centrum i dostępem do pełnej infrastruktury? Ta oferta przy ul. Kossaka w Pile to świetna p...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

269 000 PLN (6 725 zł/m2)

2
-
40 m2
1980
15839613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26756088 15839613 Na sprzedaż - dwukondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe Piła os. Zielona Dolina, ul. Nowa Przedmiotem oferty jest przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na 3. i 4. piętrze w budynku wielorodzinnym, na spokojnym i dobrze...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

530 000 PLN (6 543 zł/m2)

4
-
81 m2
-
15779092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25765549 15779092 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, Piła - ul. Lutycka Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie 2-pokojowe położone na 1. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Lutyckiej w Pile. To bardzo spokojne osiedle, pełne zieleni i ciszy , a jednocześnie...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

419 000 PLN (7 224 zł/m2)

2
-
58 m2
-
15793237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26033513 15793237 Kawalerka z antresolą w stylu loftowym - nowoczesny komfort w centrum Piły Nowoczesna kawalerka o powierzchni 38 m² z antresolą (ok. 10 m²) w budynku z 2022 roku przy ul. Kołobrzeskiej w Pile. Wysokie na 3,5 m wnętrze tworzy p...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

340 000 PLN (8 947 zł/m2)

1
-
38 m2
2022
15310968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15460059 15310968 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA II ETAP - PIŁA ,GÓRNE OSIEDLE WIDOKOWE MIESZKANIE 3 POKOJOWE O POW. 66,39M 2 W STANIE DEWELOPERSKIM (PARTER). WYKOŃCZENIE LOKALI - STAN DEVELOPERSKI - ŚCIANY - TYNKI GIPSOWE, PODŁOGA - POSADZKA C...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

551 037 PLN (8 349 zł/m2)

3
-
66 m2
2025