• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 158

15305454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15312309 15305454 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA II ETAP - PIŁA ,GÓRNE OSIEDLE WIDOKOWE MIESZKANIE 3 POKOJOWE O POW. 66,1M 2 W STANIE DEWELOPERSKIM (II PIĘTRO). WYKOŃCZENIE LOKALI - STAN DEVELOPERSKI - ŚCIANY - TYNKI GIPSOWE, PODŁOGA - POSADZKA...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

548 630 PLN (7 315 zł/m2)

3
-
75 m2
2025
15835164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26730170 15835164 *** OFERTA BEZPOŚREDNIA *** Na sprzedaż eleganckie i stylowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Zamość - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Piły. Mieszkanie zostało wykończone i urządzone z dbałością o ka...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

579 000 PLN (9 047 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15712121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24415588 15712121 Na SPRZEDAŻ 2 - POKOJOWE MIESZKANIE, pow. 38 m 2 , II piętro, balkon Piła, osiedle ZAMOŚĆ Mieszkanie po remoncie - 2 pokojowe o pow. 38 m 2 , usytuowane na drugim piętrze, z balkonem. Mieszkanie zadbane, słoneczne w bardzo dobrej lokalizacji ...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

279 000 PLN (7 342 zł/m2)

2
-
38 m2
1970
15867898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna kawalerka 26 m² | Balkon | Centrum Piły 27356717 15867898 Na sprzedaż Nowocześnie zaprojektowana i w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m², zlokalizowana w centrum Piła przy ul. Bydgoskiej 296.Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty, który przeszedł term...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

279 900 PLN (10 765 zł/m2)

1
1
26 m2
1980
15867311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27343516 15867311 Piła - Centrum Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w wieżowcu przy Placu Konstytucji 3 Maja Idealne mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia !!! Dla singla, dla pary, dla seniora !!! Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia 37,5 m.kw...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

265 000 PLN (7 162 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15864798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27273145 15864798 Piła - luksusowy apartament 2-pokojowy w stylowej willi dla wymagających najwyższej jakości Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem położonym w jednej z najbardziej kameralnych i prestiżowych inwestycji w Pile. Nieruchomość znajdu...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

505 000 PLN (12 024 zł/m2)

2
-
42 m2
2022
15785325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25872940 15785325 Piła ul. Spacerowa Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w centrum miasta Piły To idealna propozycja dla osób szukających własnego mieszkania "na start", dla seniora, jak również pod inwestycję Szczegóły nierucho...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

259 000 PLN (6 023 zł/m2)

2
-
43 m2
1968
14637270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 153508 14637270 Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,06m 2 . Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Konarskiego na os. górnym. Lokal przeszedł generalny remont. Ściany zostały wygipsowane i pomalowane, na podłodze nowe panele ...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

245 000 PLN (4 900 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15863270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27241990 15863270 Piła - Centrum Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w bloku przy Al. Piastów Idealne mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia !!! Dla singla, dla pary, dla seniora !!! Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia 42,4 m.kw. - liczba pokoi...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

249 000 PLN (5 929 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15854014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27069334 15854014 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Piła, ul. Dąbrowskiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,20 m² , zlokalizowanego na os. Zamość ul. Dąbrowskiego...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

455 000 PLN (9 479 zł/m2)

3
-
48 m2
1980
15642222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23098950 15642222 MIESZKANIE 3 POKOJOWE O POW. 42,24m 2 - PIŁA- OS. Górne Przedmiotem oferty jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 42,24m 2 zlokalizowane przy ul. Żółkiewskiego w Pile. Lokal usytuowany jest na poddaszu (II pię...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

199 000 PLN (4 738 zł/m2)

3
-
42 m2
1950
15835469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26703283 15835469 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem , położonego na parterze nowoczesnego budynku na osiedlu Górnym w Pile . To idealna propozycja dla osób ceniących spok&a...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (10 153 zł/m2)

2
-
59 m2
2021