• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 158

15845354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26860274 15845354 Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,06 m², położone na 1. piętrze kamienicy w centrum Piły. Do lokalu przynależą dwa balkony, a pod klatką znajduje się wygodny parking. Nieruchomość sprzedawana jest z zabudową ku...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (6 656 zł/m2)

3
-
90 m2
-
15862937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27234867 15862937 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNowe 2 pokoje po kapitalnym remoncie 1 piętro premium piwnica 15 m² od zaraz bez prowizjiNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 1 piętrze przy Alei Powstańców Wielkopolskich...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

299 900 PLN (8 569 zł/m2)

2
-
35 m2
1960
15818553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26602884 15818553 Mieszkanie 2-pokojowe 49,90 m2 Piła, ul. Wieniawskiego Mieszkanie o powierzchni 49,9 m² znajduje się na 1. piętrze niskiego, dwupiętrowego bloku położonego w zielonej części osiedla Podlasie. Wokół niska zabudowa oraz domki j...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

365 000 PLN (7 449 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15666016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23584593 15666016 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPolecam 3 pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2025 roku przy ulicy Rynkowej.I piętro z dużym balkonem.Lokal mieszkalny mieści się w 4 piętrowym budynku, 2 klatkowym z miejscami parkingowymi oraz garażami p...

Piła (Piła) (Wielkopolskie, gm. Piła)

429 000 PLN (8 938 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15822329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26596586 15822329 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej podziemnej w nowym bloku z 2025 roku, zlokalizowanym przy ul. Rynkowej 2a-b.Telefon: 793225677...

Piła (Piła) (Wielkopolskie, gm. Piła)

49 000 PLN (3 769 zł/m2)

1
-
13 m2
2025
15596285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22092824 15596285 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,70 mkw usytuowane na parterze w bloku przy PILSKIM DEPTAKU W mieszkaniu właśnie zakończono remont !!! OGRZEWANIE i PODGRZANIE WODY z SIECI MIEJSKIEJ !!! Budynek, w którym znajduje się lokal:...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

379 000 PLN (7 431 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15856156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27083894 15856156 Piła - Śródmieście Przedmiotem oferty jest PRZESTRONNA kawalerka o pow. 34,81m2 Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z przynależną piwnicą. OPIS POMIESZCZEŃ: pokój o pow. 19m2 oddzielna kuchnia o pow. 1...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

199 000 PLN (5 853 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15509086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe mieszkanie, działka i lokal pod DG 20116313 15509086 Zapraszam na prezentację!Bartosz573 094 074               Przedmiotem oferty jest bezczynszowe mieszkanie o wyjątkowym charakterze, do remontu i własnej aranżacji. Doskonale nadające się zarówno na potrzeby mieszkaniowe jak i przystosowanie do prowad...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

489 000 PLN (6 608 zł/m2)

3
1
74 m2
-
15666007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23584552 15666007 Piła - Zamość Przestronne mieszkanie 2-pokojowe 51,60 m² I piętro Świetna lokalizacja blisko Galerii VIVO, Biedronki, rzeki Gwdy, szkoły, przedszkola, żłobka i wielu innych kluczowych punktów! Najważniejsze atuty nieru...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

330 000 PLN (6 471 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15776159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25696334 15776159 W pełni wyposażone mieszkanie Piła Śródmieście Wyjątkowo gustownie urządzone mieszkanie w centrum Piły, o pow. 50,60 m2. Na wyposażeniu meble produkcji włoskiej ,a w kuchni sprzęt AGD firmy SMEG znanej z produktów klasy...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

460 000 PLN (9 200 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15756619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25257160 15756619 LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY - PIŁA OS. ŚRÓDMIEŚCIE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZEKSZTAŁCENIA LOKALU NA MIESZKANIA! Lokal o pow. 232,10 m 2 usytuowany na wysokim parterze dwupiętrowego budynku mieszkalnego składający się z: Sala...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

500 000 PLN (2 155 zł/m2)

1
-
232 m2
-
15693459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24066253 15693459 Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Piła, ul. Rynkowa Okrzei Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Rynkowej Okrzei. Ku...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

442 795 PLN (7 907 zł/m2)

3
-
56 m2
2026