• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 158

15693458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24066251 15693458 Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Piła, ul. Rynkowa Okrzei Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Rynkowej Okrzei. Ku...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

578 442 PLN (8 034 zł/m2)

4
-
72 m2
2026
15662067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23493500 15662067 Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Piła, ul. Rynkowa Okrzei Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Rynkowej Okrzei. Ku...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

574 804 PLN (7 983 zł/m2)

4
-
72 m2
2026
15656007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23401007 15656007 Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Piła, ul. Rynkowa Okrzei Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Rynkowej Okrzei. Ku...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

438 658 PLN (7 976 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15587118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21897768 15587118 SPRZEDAŻ lub zamiana na "mały domek" w Pile !!! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,07 m.kw. usytuowane na I piętrze w WYJĄTKOWEJ i ZADBANEJ kameralnej kamienicy, położonej tuż przy skwerze spacerowym nad rzeką Gwdą co...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

463 000 PLN (8 736 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15662849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23507213 15662849 Piła - Górne ATRAKCYJNE DWUPOZIOMOWE mieszkanie 3 pokojowe o pow. 95,10m2 na sprzedaż Nowszy blok, IIIp, balkon, piwnica Na podłodze panele, terakota. Ściany gipsowanemalowane. Stolarka okienna PCV OPIS POMIESZCZEŃ: ...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

570 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
-
95 m2
-
15807472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26366210 15807472 Piła - Zamość Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,3m2 Nieruchomość położona w wieżowcu na 10p. Balkon oraz piwnica NIESAMOWITY WIDOK na panoramę miasta oraz stadion żużlowy Na podłodze panele, wykładzina PCV, terakota. S...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

359 000 PLN (5 983 zł/m2)

3
-
60 m2
1970
15628241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22802588 15628241 Piła - Zamość MIESZKANIE 4 POKOJOWE - ul. Roosevelta NA SPRZEDAŻ. Przedmiotem oferty jest PRZESTRONNE mieszkanie 4 pokojowe o pow. 89,5m2 usytuowane na III piętrze w bloku z balkonem MIESZKANIE Z KLIMATEM!! PO REMONCIE !! FUNKCJONALNY UK...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (6 730 zł/m2)

4
-
89 m2
-
15651734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23347828 15651734 Piła - Zamość ul. Witosa Na sprzedaż kawalerka o pow. 27,19m2 położona w kamienicy w bardzo lubianej dzielnicy miasta Mieszkanie znajduje się na parterze Wysokość pomieszczeń 3,10m2 Stolarka okienna PCV, na podłodze panele oraz terakota. W łazien...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

189 000 PLN (7 000 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15630972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22863276 15630972 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Śródmieście KLIMATYCZNE i PRZESTRONNE mieszkanie 4 pokojowe w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie z antresolą Powierzchnia użytkowa 89,14m2, przy podłodze ponad 100m2 Na podłodze panele, terakota, wykład...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (4 483 zł/m2)

4
-
89 m2
-
15812087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26464595 15812087 Piła - Podlasie ul. Lelewela PRZYTULNE mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż Mieszkanie o pow. 50,53m2 położone na II piętrze w bloku Na podłodze panele, terakota. Stolarka okienna PCV, okna połaciowe drewniane Oddzielna kuchnia z cześcią jadaln...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

359 000 PLN (7 180 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15835136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707016 15835136 Apartament klasy premium „Królewska” - Piła, Koszyce Zielona Dolina W ofercie sprzedaży wyjątkowy apartament o powierzchni ponad 86 m² , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji „Kr&oacut...

Piła (Koszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

954 000 PLN (11 093 zł/m2)

3
-
86 m2
2020
15826867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26622708 15826867 Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Jadwiżyn nieopodal centrum miasta - jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Piły. Apartament urządzony został z dbałością o każdy detal, w jasnych i ponad...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

299 000 PLN (9 645 zł/m2)

2
-
31 m2
-