• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań Jeżyce

Znalezionych ofert: 57

15849193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe mieszkanie 72m2 z tarasem 14m2. 26960770 15849193 Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni  71,5m² + taras o powierzchni 14m2, położone na V piętrze w budynku z windą. Układ mieszkania zaprojektowano z myślą o wygodzie codziennego życia. Lokal posiada praktyczny i klasy...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

884 217 PLN (12 454 zł/m2)

3
1
71 m2
2026
15860106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27181342 15860106 Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. Budynek z ochroną, odizolowany od zgiełku ruchliwej ulicy, w sąsiedztwie charakterystycznego budynku Nobel Tower (centrum biurowo-medyczno-naukowe).Nowoczesny styl i fu...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 100 000 PLN (10 680 zł/m2)

3
1
103 m2
1999
15846649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie z tarasem i ogrodem. 26891835 15846649 Ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej aż 64m2 . Mieszkanie posiada duży salon z aneksem kuchennym 28m2, dwie proporcjonalne sypialnia, a dodatkowo łazienkę i wc. Do mieszkania przynależy taras i ogródek.  Klasyczny ukła...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

722 928 PLN (11 296 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15846648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z balkonem. 26891834 15846648 Na sprzedaż kawalerka z balkonem, położona na 6 piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Klasyczny układ pomieszczeń doskonale nada się na użytek własny lub jako inwestycja. osiedle znajduje się zaledwie 3 minuty od przystanku tramwajowego ok 10 min od...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

393 786 PLN (14 064 zł/m2)

1
1
28 m2
2026
15863541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
APARTAMENT NAROŻNIKOWY 4 POKOJE 2 BALKONY JEŻYCE 27250915 15863541 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 94,10 m2 na 5 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.Mieszkanie narożnikowe, przestronny salon z dużym narożnikowym balko...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 243 295 PLN (13 227 zł/m2)

4
1
94 m2
2026
15849358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 94m2+ 2 balkony. 26964025 15849358 Przestronny apartament z trzema sypialniami, zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Centralnym punktem mieszkania jest przestronny i jasny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 30,96 m², który tworzy reprezentacyjną strefę dzienną ide...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 943 PLN (12 244 zł/m2)

4
1
94 m2
2026
15805636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26313247 15805636 Na sprzedaż kawalerka na poznańskich Jeżycach, ul. Mylna.Charakterystyka mieszkania:- Metraż: 32,7m2 (piwnica w KW 2,7m2)- Piętro: wysoki parter.- Stan techniczny: mieszkanie przeszło generalny remont.- Instalacje: nowe instalacje oraz nowa skrzynka ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

385 000 PLN (11 774 zł/m2)

1
1
32.7 m2
1905
15785736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25891314 15785736 NA SPRZEDAŻ ABSOLUTNIE UNIKATOWY, DESIGNERSKI APARTAMENT Z TRZEMA BALKONAMI W ODRESTAUROWANEJ KAMIENICY - UL. PRUSA 16, JEŻYCE, POZNAŃNa sprzedaż niepowtarzalny apartament o powierzchni ok. 153 m², położony na drugim piętrze w odnowionej, przedwojenn...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 369 000 PLN (15 484 zł/m2)

4
-
153 m2
1922
15756782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25273561 15756782 NA SPRZEDAŻ DUŻE, PIĘCIOPOKOJOWE MIESZKANIE Z DWOMA BALKONAMI W KAMIENICY PRZY UL. J.H. DĄBROWSKIEGO 36OBOK KINA RIALTO NA JEŻYCACH - DLA DUŻEJ RODZINY BĄDŹ POD INWESTYCJĘMieszkanie o powierzchni 139 m², usytuowane na drugim piętrze w zadbanej kamien...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 449 000 PLN (10 424 zł/m2)

5
-
139 m2
1940
15723170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocyjna cena! 4-pokoje w super lokalizacji! 24631499 15723170 Na sprzedaż 4-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 94,09 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej.Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce. W pobliżu Rynek Jeżycki, uniwersytety (im. Adama Mickiew...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 330 408 PLN (14 153 zł/m2)

4
1
94 m2
2026
15850258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocyjna cena! 3-pokoje w super lokalizacji! 26992211 15850258 Na sprzedaż 3-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,75 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej.Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce. W pobliżu Rynek Jeżycki, uniwersytety (im. Adama Mickiew...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

841 521 PLN (13 149 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15849299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
42,3 m² | Duża loggia 6,69 m² | 26963281 15849299 Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,3 m² z dużą loggią o metrażu 6,69 m², biegnącą wzdłuż całego mieszkania, co zapewnia dodatkową przestrzeń do wypoczynku. Przemyślany układ daje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju lub sypialni, dzięki cze...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

564 455 PLN (13 439 zł/m2)

1
1
42 m2
2026