• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań Jeżyce

Znalezionych ofert: 57

15849243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie 51m2 + balkon. 26962214 15849243 Na sprzedaż pięknie położone mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,5m2 + dodatkowo balkon, położone na 6 piętrze w budynku z windą. Ustawny salon z aneksem kuchennym ma powierzchnię aż 26m2 i wyjście na balkon. Dodatkowo sypialnia o powierzchni 12,16...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

668 739 PLN (13 375 zł/m2)

2
1
50 m2
2026
15765270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja! Kawalerka z balkonem, w sercu Jeżyc! 25467904 15765270 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 35,10 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej.Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce, w pobliżu Rynek Jeżycki, uniwersytety (im. Adama Mickiewicza, Medyczny), jezior...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

477 858 PLN (13 653 zł/m2)

1
1
35 m2
2026
15829824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 POKOJE PŁN-PŁD OSOBNA KUCHNIA JEŻYCE 26644507 15829824 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 66,70 m2 na 2 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.Mieszkanie bardzo funkcjonalne -  salon od południa, sypialnie od północy, mo...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

823 809 PLN (12 482 zł/m2)

3
1
66 m2
2026
15829776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
APARTAMENT 3 POKOJOWY OSOBNA KUCHNIA JEŻYCE 26638582 15829776 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 64,90 m2 na 1 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.Mieszkanie narożnikowe, z dużym balkonem od południowego wschodu, aneks kuche...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

831 734 PLN (12 996 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15829778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
APARTAMENT 3 POKOJOWY OSOBNA KUCHNIA JEŻYCE 26638585 15829778 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 64,90 m2 na 1 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.Mieszkanie narożnikowe, z dużym balkonem od południowego wschodu, aneks kuche...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

831 734 PLN (12 996 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15711049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24391685 15711049 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w samym sercu poznańskich Jeżyc przy ulicy Żurawiej - jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Poznania.NIERUCHOMOŚĆ:Nieruchomość położona jest na parterze kami...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

290 000 PLN (11 600 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15751669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25144449 15751669 Na sprzedaż 2 pok mieszkanie w KiekrzuSzukasz miejsca z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko Poznania? To mieszkanie w Kiekrzu przy ul. Bosmańskiej o powierzchni 54 m2 może być Twoją oazą spokoju. Mieszkanie jest w domu jednorodzinnym, z...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

210 000 PLN (3 889 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15813968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26606363 15813968 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w samym sercu poznańskich Jeżyc przy ulicy Żurawiej - jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Poznania.NIERUCHOMOŚĆ:Nieruchomość położona jest na parterze kami...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

350 000 PLN (11 290 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15808693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w willi miejskiej 26400211 15808693 Przedstawiam mieszkanie w nowoczesnej willi miejskiej.PCC 0%Prowizja 0%Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, dookoła przeważa niska zabudowa, w najbliższej okolicy znajdziemy usługi, sklepy, przedszkola, szkoły, galerię Pestka, oraz P...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

707 940 PLN (13 881 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15795048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w willi miejskiej 26088699 15795048 Przedstawiam mieszkanie w nowoczesnej willi miejskiej.PCC 0%Prowizja 0%Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, dookoła przeważa niska zabudowa, w najbliższej okolicy znajdziemy usługi, sklepy, przedszkola, szkoły, galerię Pestka, oraz P...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

850 125 PLN (13 936 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15787347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25926899 15787347 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkalna z potencjałem inwestycyjnym i dużym komfortem użytkowania przestronny, 3-pokojowy lokal w samym sercu Poznania, w dzielnicy Jeżyce Centrum Golęcin. Usytuowany przy ulicy Dojazd, stanowi odrębną własnoś...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

649 000 PLN (7 292 zł/m2)

3
1
89 m2
1915
15798660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26177973 15798660 Do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji w Poznaniu, przy ul. Urbanowskiej na Jeżycach.Mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim IV piętrowym bloku z lat 60-tych. Wszystkie pomieszczenia niezależne: salon z wyjściem n...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

469 000 PLN (9 979 zł/m2)

3
-
47 m2
1966