• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Robakowo Myśliwska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Robakowo i Myśliwska

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15890446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877453 15890446 Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem Stan deweloperski Kameralna zabudowa Rodzinna okolicaSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

834 190 PLN (11 917 zł/m2)

4
2
70 m2
2027
15890451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877367 15890451 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. WynalazekBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2023 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:- salonu z kuchnią (22,5 m2)-sypialn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (28 750 zł/m2)

2
1
40 m2
2023
15889790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861624 15889790 Na sprzedaż ciche, nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² na zadbanym osiedlu z 2019 roku przy ul. Szeligowskiej. To idealna propozycja dla singla lub pary łącząca spokój z doskonałą komunikacją (bliskość Metra M2).Najważniejsze infor...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (18 457 zł/m2)

2
1
46 m2
2019
15871472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27470310 15871472 Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m², położone w nowoczesnym bloku z 2014 roku na zamkniętym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu.Lokal składa się z dużego, jasnego salonu z wyjściem na ogródek o powierzchni 75 m², otwa...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

757 000 PLN (11 470 zł/m2)

4
1
66 m2
2014
15883230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673707 15883230 Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na prestiżowym, zamkniętym, oraz monitorowanym osiedlu na Gumieńcach.W cenie zabudowa kuchni, wraz ze sprzętem AGD ( piekarnik, zmywarka, płyta grzewcza, okap, lodówa z zamrażalnikiem ). Istnieje możliwo...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (13 137 zł/m2)

2
1
51 m2
2013
15856408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27089800 15856408 Przestrzeń, światło i funkcjonalność dla rodziny Bielany, ChomiczówkaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,72 m², położone na 7 piętrze w zadbanym, 15-piętrowym budynku z windą przy ul. Pabla Nerudy na warszawski...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (12 107 zł/m2)

2
1
56 m2
1980
15846822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26894189 15846822 Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w Bytom przy ul. Ulica Narutowicza w Bytomiu, w spokojnej i zielonej części dzielnicy StroszekPodstawowe informacje:Powierzchnia użytkowa: 48,75 m²Piwnica: 3,78 m²Piętro...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

199 000 PLN (3 827 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15756376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25252314 15756376 Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie w centrum, przy Placu Wolności gotowe do wprowadzenia!Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,85 m², położone na III piętrze zadbanego budynku przy ul. Saint Vallier tuż obok Teatru oraz Plac...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

335 000 PLN (6 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15718524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24552649 15718524 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w samym sercu kołobrzeskiej starówki !!!Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA- FUNKCJONALNY ROZKŁAD- PEŁNA INFRASTRUKTURA W OKOLICY- DOSKONAŁA KOMUNIKACJA- SŁONECZNE DWUSTRONNE MIESZKANIE- ...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

480 000 PLN (7 869 zł/m2)

3
1
61 m2
1992
15693910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24072839 15693910 Mieszkanie na starówce! Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję!TYLKO W METROHOUSE!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,2m2 w Zielonej Górze przy Alei Niepodległości. Lokal znajduje się na 2. piętrze w przedwojennej kamieni...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

360 000 PLN (9 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1924
15583377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21844009 15583377 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie na Żubardziu, dwupokojowe, na pierwszym piętrze. Powierzchnia mieszkania to 46 m², co daje cenę 7 982 PLN za metr kwadratowy.  Lokalizacja tego mieszkania to prawdziwy atut – znajduje się w sercu Bałut, oferując łatwy...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

358 500 PLN (7 793 zł/m2)

2
1
46 m2
1967
15550724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20968799 15550724 Sprzedaż nieruchomości w cenie 300 000 zł zlokalizowanej w miejscowości Wielowieś. Nieruchomość ta rozciąga się na powierzchni 103,5m2 , w której mieszczą się 4 pokoje, kuchnia, łazienka (dodatkowo osobne WC), 2 piwnice i duża działka na której znajd...

Wielowieś (Lubuskie, gm. Sulęcin)

300 000 PLN (2 913 zł/m2)

4
1
103 m2
1923