• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Starachowice Oświatowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Starachowice i Oświatowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15895012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27956120 15895012 Są miejsca, które wybiera się rozsądkiem… i są takie, które wygrywają już przy pierwszym wrażeniu. Instalatorów 5A to zdecydowanie ten drugi przypadek – bo tu miejski styl życia spotyka się z czymś, czego zwykle w centrum po prostu brakuje: prywatną ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (19 387 zł/m2)

2
1
54.16 m2
2020
15895011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27956005 15895011 Oferta ograniczona czasowo!!!Na sprzedaż własnościowe 1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na parterze niskiego bloku, świetnie zlokalizowane na terenie śródmieścia.Budynek zadbany, ocieplony, teren przyległy zagospodarowany, dookoła skwery i teren...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

310 000 PLN (12 016 zł/m2)

1
1
25.8 m2
1980
15888842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27830413 15888842 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni blisko 51 m², położone na parterze budynku przy ul. Cyrklowej na warszawskiej Pradze-Południe.To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania z trz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (15 521 zł/m2)

3
1
50.9 m2
1970
15883267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674817 15883267 3 pokojowe mieszkanie 73,87 m² Stargard ul. Armii Krajowej balkon piwnica Gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73,87 m², położone w Stargardzie przy ul. Armii Krajowej, na 3. piętrze nis...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

557 000 PLN (7 540 zł/m2)

3
1
73.87 m2
1991
15879330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27612956 15879330 Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 26,64 m², po remoncie, znajdującą się na parterze w doskonałej lokalizacji na Osiedlu Piastów-Kurak w Łodzi. Mieszkanie składa się zPrzestronnej sypialni (16 m²).Osobnej kuchni (prawie 5 m²) z k...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

249 000 PLN (9 347 zł/m2)

1
1
26.64 m2
1964
15877132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562431 15877132 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,8 m², położone na 3. piętrze w spokojnej i zielonej dzielnicy Malinka w Opolu. To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów szukających nieruchomości z dużym potencjałem...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

529 000 PLN (8 138 zł/m2)

3
1
65 m2
-
15875619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526084 15875619 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,17 m², położone w prestiżowej lokalizacji – w samym sercu Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 117. Lokal znajduje się w pięknie odrestaurowanej kamienicy z ok. 1900 roku, która przeszła gruntowny ...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (5 420 zł/m2)

2
1
55.17 m2
1900
15867724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27350382 15867724 Na sprzedaż eleganckie, funkcjonalne i niezwykle komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,4 m², położone w prestiżowej części Miasteczko Wilanów, przy ul. Ulica Wilanowska 5.To propozycja dla osób, które szukają harmonii pomiędzy miejskim st...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (19 594 zł/m2)

3
2
71.4 m2
2008
15819025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606365 15819025 MIESZKANIE 3-POKOJOWE PIŁA ul. Śniadeckich pow. 65 m2 , VI piętro, balkon, Świetne rozwiązanie dla rodziny. W pobliżu przedszkole, szkoła, tereny spacerowe nad rzeką. Szczególnie dla osób, które cenią niedaleką o...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

475 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15894958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27953249 15894958 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. PodwaleBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 90 m2 składa się z:- 4 niezależnych pokoi,- 2 łazienek,- 2 kuchni,- ho...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 690 000 PLN (29 889 zł/m2)

4
2
90 m2
1933
15894820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949199 15894820 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. BandurskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-sypialni,...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

695 000 PLN (12 636 zł/m2)

2
1
55 m2
2010
15894823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949197 15894823 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Al. Polski Walczącej na nowym osiedlu Harmonia Mokotów.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,25 m2 składa się z:-sal...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

765 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
38.25 m2
2025