• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Starachowice Oświatowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Starachowice i Oświatowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15895059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 31,71 m² | 2 Pokoje | Balkon| Las 27957023 15895059 Nowoczesny Apartament 31,71 m² 2 Pokoje Balkon 3 m² 1 piętroRembertów Salon na Wschód 0% PCC Bez ProwizjiApartament jest ulokowany w nowoczesnym osiedlu położonym na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Naszą ambicją było...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

469 308 PLN (15 139 zł/m2)

2
1
31 m2
2027
15894170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27933114 15894170 Mieszkanie na sprzedaż - Mniszek, Grudziądz Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,58 m, położone na 2. piętrze w spokojnej okolicy osiedla Mniszek w Grudziądzu. Opis mieszkania Mieszkanie jest jasne, ciepłe i przestronne, z oknami wychodzącymi na...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

130 000 PLN (3 611 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15881903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
130 metrów do dyspozycji*2 ogródki, garaż, komórka 27652100 15881903 Chcesz mieć nieco więcej przestrzeni do życia, miejsce do zabawy dla dzieci lub po prostu lubisz chill out na świeżym powietrzu?Nie lubisz przepłacać za zbędne metry kwadratowe korytarzy i niefunkcjonalnej przestrzeni?Mamy dla Ciebie świetną propozyc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 598 000 PLN (23 851 zł/m2)

4
2
67 m2
2018
15850392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26994632 15850392 Środa Wielkopolska ; ul. Dąbrowskiego 43 a , praktyczne centrum Środy ; trzy niezależne pokoje po generalnym remoncie ! 62 m2 , II p w niskim bloku , balkon , piwnica 15 m2 ; całość gustownie wykończona , osobno WC , klimatyzacja ; kuchnia w pełni w...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

499 000 PLN (8 048 zł/m2)

3
1
62 m2
1990
15885828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27742972 15885828 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na poddaszu klimatycznej, ponad 100-letniej kamienicy przy ul. Żwirki w Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej.To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z cha...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

310 000 PLN (5 866 zł/m2)

2
1
52.85 m2
1900
15884499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27704667 15884499 Szukasz mieszkania, które urządzisz według własnego pomysłu, ale nie chcesz wydawać fortuny na sprzęty AGD, RTV i meble? Cenisz funkcjonalny układ, maksymalne bezpieczeństwo i przestrzeń do przechowywania? Ta oferta na łódzkiej Dąbrowie to strzał w d...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

429 000 PLN (8 195 zł/m2)

3
1
52.35 m2
1968
15877630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27575072 15877630 Dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, w kamienicy z 1905 roku. Ostatnie - 4 piętro. Wysokie ponad 3m! Salon, sypiania, oddzielna kuchnia z możliwością otwarcia na salon, łazienka z WC oraz przedpokój. Stan do mieszkania. Okna z ekspozycją...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 040 000 PLN (22 128 zł/m2)

2
-
47 m2
1909
15872200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27488119 15872200 Na sprzedaż wyjątkowy apartament o łącznej powierzchni 187,8 m.2. znajdujący się na ostatnim piętrze w 12 piętrowym budynku. Na apartament składają się: - apartament główny o powierzchni 151,7 m.2, połączony z dwóch mniejszych (2 Księgi wieczyste); -...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 695 000 PLN (25 107 zł/m2)

6
-
187 m2
2000
15861915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27217636 15861915 Przestronne mieszkanie 5-pokojowe znajdujące się w jednej z najlepszych lakalizacji Szczęśliwic. Położone na 1 piętrze z 6 w budynku z windą, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie ma okna na trzy strony świata i posiada korzystny układ pomie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 450 000 PLN (18 846 zł/m2)

5
-
130 m2
2000
15851820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27022379 15851820 Elegancki apartament w sercu Warszawy Prezentujemy wyjątkowy, przestronny apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Siennej. To idealna propozycja dla osób ceniących życie w centrum metropolii, które jednocześnie poszukują ciszy,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 370 000 PLN (30 000 zł/m2)

3
-
79 m2
2007
15796537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26120436 15796537 Opiekun oferty:Arletta Betker+48 602 101 602***REZERWACJA***Komfortowe 3 pokoje z tarasem wysoki standard ogródekOtoczenie nieruchomości:Północna część Wrocławia - Widawa. To kameralne osiedle VIDA PARK, oddane w 2015 r. w niskiej zabudowie bliźnia...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 000 PLN (12 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2015
15882110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657282 15882110 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. NarwikBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z:-przestronnego salonu z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (22 115 zł/m2)

2
1
52 m2
2023