• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 182

15891337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894904 15891337 Trzypokojowe mieszkanie 65 m² w centrum Szczecina — największy lokal w budynku.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na piątym piętrze niskiego bloku w samym sercu Szczecina. To wyjątkowa oferta dla osób, które cenią sobie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

585 000 PLN (8 959 zł/m2)

3
-
65.3 m2
1960
15377296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 17164144 15377296 Oferujemy gotowy pakiet inwestycyjny - doskonałą okazję w sercu Szczecina, przy centrum miasta.Nasz gotowiec inwestycyjny to przestronne mieszkanie idealne pod wynajem, zapewniające stabilny przychód na poziomie 8500 zł miesięcznie. To mieszkanie inw...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

625 000 PLN (5 435 zł/m2)

7
2
115 m2
1930
15320845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15704213 15320845 Zapraszamy do zakupu mieszkania położonego w centrum Szczecin!Ta doskonale usytuowana nieruchomość znajduje się zaledwie 600 metrów od Bramy Portowej, 350-800 metrów od Wydziałów ZUTu oraz 850 metrów od Kaskady, co czyni ją idealną propozycją dla tyc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

610 000 PLN (6 893 zł/m2)

3
1
88.5 m2
1938
15896239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973580 15896239 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z balkonem francuskim położone na 7 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Możliwość zakupu również przez osoby spoza...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 999 PLN (11 667 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15758859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25331892 15758859 Kupujący nie płaci podatku PCC 2%! Okazja! Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku. Kilka mieszkań o powierzchni od 32,1m² do 35,91m² Mieszkania dwupokojowe i kawalerki, wykończone pod klucz. Przedsięwzięcie realizowane w f...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

436 000 PLN (12 141 zł/m2)

2
1
35.91 m2
2026
15728523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24744984 15728523 Na sprzedaż,4. pokojowy apartament, dający możliwość zaaranżowania 2. niezależnych mieszkań (po 38 m² każde),usytuowany na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ulicy Heyki w Szczecinie, stanowiący część inwestycji Nowa Przystań nad Odrą.Nieruc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 025 000 PLN (13 222 zł/m2)

4
2
77.52 m2
2025
15886906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27771309 15886906 Na sprzedaż 2. pokojowy apartament z balkonem typu loggia, usytuowany na 4. piętrze nowoczesnego budynku,wchodzącego w skład prestiżowej inwestycji na szczecińskich bulwarach z 2025 roku. Standard nieruchomości - bardzo dobry - lokal wykończony mater...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

669 000 PLN (18 968 zł/m2)

2
1
35.27 m2
2025
15883553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675244 15883553 Na sprzedaż nowoczesny apartament z balkonem typu studio,usytuowany na 3. piętrze prestiżowej inwestycji apartamentowca Hanza Tower z 2022 roku. Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji, w samym centrum miasta. Standard nieruchomości - bardzo do...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 900 PLN (14 873 zł/m2)

1
1
30.25 m2
2022
15886627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762888 15886627 Oferuję na sprzedaż duże, słoneczne, jasne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina tuż przy JASNYCH BŁONIACH w zacisznej, bocznej uliczce. Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z widokiem na tr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 240 zł/m2)

3
1
64.86 m2
1940
15895979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964697 15895979 Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w zacisznej oficynie na 2. piętrze po generalnym remoncie, składające się z:- salonu przechodniego ok. 19 m2- oddzielnego pokoju ok. 12 m2- jasnej, oddzielnej kuchni z wejściem z salonu,- łazienki w estetycznych kaflac...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

375 000 PLN (8 824 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1930
15799429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26186700 15799429 Przedstawiam propozycję ciekawej nieruchomości na osiedlu Drzetowo-Grabowo. Położenie w niedalekiej odległości od przepięknej wizytówki Szczecina czyli Wałów Chrobrego i promenady nad Odrą. Mieszkanie usytuowane jest w kamienicy od frontu na wysokim ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

480 000 PLN (6 234 zł/m2)

3
1
77 m2
1930
15883464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675222 15883464 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwu pokojowego, zlokalizowanego w centrum Szczecina.Mieszkanie położone jest na 7 piętrze ocieplonego wieżowca z 1985 roku. Na powierzchnię około 37 m2 składają się:- salon o pow około 16 m2- sypialni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 900 PLN (10 808 zł/m2)

2
1
37 m2
1985