• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Brązowa

Znalezionych ofert: 1

15883649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675370 15883649 Przestrzeń, Słońce i Panorama Miasta – 82 m² na Osiedlu BukowymSzukasz idealnego miejsca dla dużej rodziny? A może potrzebujesz przestrzeni, która łączy funkcjonalność z bliskością natury? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkan...

Szczecin (Bukowe-Klęskowo), Brązowa

729 000 PLN (8 890 zł/m2)

4
1
82 m2
1980