• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Chłopska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Chłopska

Znaleźliśmy 933 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Szczecin

15884363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27699813 15884363 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m² położonym na prestiżowym Warszewie (Wzgórza Warszewskie) w Szczecinie.To idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących dużą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

928 000 PLN (9 674 zł/m2)

4
-
95.93 m2
2007
15883472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675114 15883472 Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie w bardzo dobrej i pożądanej lokalizacji, nieopodal Jasne Błonia oraz al. Jana Pawła II. W jego pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko jest do komunikacji miejskiej. Lokal znajduje się n...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

619 000 PLN (8 753 zł/m2)

3
1
70.72 m2
1930
15866171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27313779 15866171 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m² położonym na prestiżowym Warszewie (Wzgórza Warszewskie) w Szczecinie.To idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących dużą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

928 000 PLN (9 674 zł/m2)

4
-
95.93 m2
2007
15598251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22136219 15598251 Rozkładowe, po generalnym remoncie, 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w centrum miasta. Remont przeprowadzony kilka lat temu, obejmował wszystkie instalacje, tynki, podłogi, okna. Pokoje rozkładowe o pow. 22,522,926,5 m2. W pokojach przestr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (11 736 zł/m2)

3
1
101.4 m2
1900
15812633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26540868 15812633 Na sprzedaż duże i słoneczne dwupokojowe mieszkanie, położone na I piętrze niskiego budynku z 2019r.Na powierzchni ponad 53m2 znajdują się 2 pokoje, obszerny przedpokój, widna kuchnia oraz łazienka.Z salonu wyjście na piękny, siedmiometrowy słoneczny...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

609 000 PLN (11 430 zł/m2)

2
1
53.28 m2
2019
15631189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22866646 15631189 Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, o pow. około 63 m2 na I piętrze w kamienicy - dzielnica śródmieściecentrum - w którego skład wchodzą:- pokój dzienny z balkonem i oknami skierowanymi na ulicę- pokój sypialnia z okna...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (7 555 zł/m2)

2
1
63.4 m2
1930
15771233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25573560 15771233 Przestronne mieszkanie o powierzchni 60,14 m² położone na 2 piętrze. Nieruchomość daje wiele możliwości aranżacyjnych i sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i osób szukających wygodnej lokalizacji blisko centrum. Układ mieszkania:- salon od strony p...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

424 000 PLN (7 050 zł/m2)

3
1
60.14 m2
1938
15790829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25978704 15790829 3 pokoje o powierzchni użytkowej 50,10m2(całkowita 71 m²) położone na kameralnym, spokojnym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie parku Przygodna – z placem zabaw, siłownią pod chmurką, wybiegiem dla psów i licznymi trasami spacerowymi.Lokal położony na...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (11 956 zł/m2)

3
1
50.1 m2
2004
15882968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673414 15882968 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,3 m², położone w Mierzynie przy ul. Topolowej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale i wygodę codziennego...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

411 600 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
34.3 m2
2003
15883458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27675195 15883458 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy zbiegu ulic Źródlanej i Ku słońcu. Dwupoziomowe mieszkanie powstało z połączenia dwóch mieszkań o powierzchni 92,32 i 71,62 metrów. Na pierwszym poziomie przestronny przedpokój, salon z aneksem kuchennym...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 467 000 PLN (9 000 zł/m2)

6
-
163 m2
1938
15704395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24263033 15704395 !! UWAGA - OBNIŻKA CENY !!cena w dół o 44 000ZŁUstawne Mieszkanie 2. pokojowe -możliwe przerobienie na 3.pokojowe - z potencjałem - w centrum Szczecina!Marzysz o własnym kącie w doskonałej lokalizacji? Szukasz mieszkania, które możesz zaaranżować w...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

495 000 PLN (11 565 zł/m2)

2
1
42.8 m2
1962
15826668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26626843 15826668 Oferujemy na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie położone na II piętrze zabytkowej kamienicy z początku XX wieku, usytuowanej przy Wałach Chrobrego.Budynek jest ocieplony, z odnowioną elewacją (remont kilka lat temu). Prześwit oraz klatka schodo...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (10 787 zł/m2)

1
1
36.99 m2
1940