• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 934

15891337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894904 15891337 Trzypokojowe mieszkanie 65 m² w centrum Szczecina — największy lokal w budynku.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na piątym piętrze niskiego bloku w samym sercu Szczecina. To wyjątkowa oferta dla osób, które cenią sobie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

585 000 PLN (8 959 zł/m2)

3
-
65.3 m2
1960
15896434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27980047 15896434 Szukasz idealnego miejsca dla siebie lub swojej rodziny? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Poznaj wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie. Zlokalizowane w niskim bloku. Piękna okolica, mnóstwo zadbanej zieleni. CENA 599000 ZŁ ( DO NEGOCJACJI)Główne Atu...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 418 zł/m2)

4
1
63.6 m2
1980
15725970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24690479 15725970 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę w zielonej części osiedla StołczynNa sprzedaż mieszkanie w kamienicy, położone w spokojnej okolicy Lokal o funkcjonalnym układzie: dwa pokoje (z możliwością połączenia), kuchnia, oddzielna łazienka z wannąko...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

212 900 PLN (5 833 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1930
15883671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675391 15883671 Polecam na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie w znakomitej lokalizacji na nowym osiedlu na ulicy Kazimierskiej. Lokal położony w środku osiedla, jest cicho i spokojnie. W pobliżu komunikacja miejska, sklepy, szkoła, centrum handlowe, Park ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

722 000 PLN (10 674 zł/m2)

3
1
67.64 m2
2012
15888194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27806499 15888194 Na sprzedaż przytulna kawalerka z ogródkiem – Szczecin ZdrojeOferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31,80 m², położoną na parterze budynku z 2000 roku, w spokojnej części Szczecina – Zdroje. Mieszkanie znajduje się w drugiej linii...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

400 000 PLN (12 579 zł/m2)

1
1
31.8 m2
2000
15853338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27047820 15853338 Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,94 m2 położone na drugim piętrze wieżowca. Z osiedla łatwy i szybki dojazd do centrum miasta. Wieżowiec z windą pochodzi z końca lat siedemdziesiątych XX wieku. W pobliżu znajdziemy typową osiedlową infrastr...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

309 000 PLN (9 987 zł/m2)

1
1
30.94 m2
1979
15589385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21957848 15589385 Nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Gumieniec w bloku z 2005 roku. Trzy pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 125 m2 i przynależnym miejscem postojowym.W pełni rozkładowe. Z ustawnego salonu wyjście na ogródek z tarasem od stron...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

875 000 PLN (11 093 zł/m2)

3
1
78.88 m2
2005
15883126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673529 15883126 Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,76 m², zlokalizowane parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w cichej i spokojnej okolicy. W niedalekiej odległości duże centrum handlowe łącznie z OBI. Lokal składa si...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (6 149 zł/m2)

3
1
56.76 m2
1922
15881198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27625306 15881198 Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,76 m², zlokalizowane parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w cichej i spokojnej okolicy. W niedalekiej odległości duże centrum handlowe łącznie z OBI. Lokal składa si...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (6 149 zł/m2)

3
1
56.76 m2
1922
15887896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796868 15887896 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, położone na V piętrze wysokiego bloku windą. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.Pierwsze zdjęcie przedstawia możliwości aranżacyjne.Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość z...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 782 zł/m2)

2
1
48.97 m2
1986
15896322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27976646 15896322 Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m², położone przy ul. Lucjana Rydla na osiedlu Słonecznym w Szczecinie.Lokal znajduje się na wysokim piętrze, co zapewnia wyjątkowy, otwarty widok na panoramę Szczecina.Spółdzielcze wła...

Szczecin (Prawobrzeże) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (9 794 zł/m2)

2
1
48.5 m2
1988
15896304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976311 15896304 Tylko u nas !Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,2 m² położone na 10 piętrze wysokiego budynku z wielkiej płyty na szczecińskich Pomorzanach – dzielnicy cenionej za dobrą komunikację z centrum miasta oraz rozwiniętą infrastrukturę hand...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

457 000 PLN (7 990 zł/m2)

3
2
57.2 m2
1970