• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Tczew

Znalezionych ofert: 57

15893630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z oddzielną kuchnią Zwycięstwa Tczew 27915308 15893630 3 pokoje wraz z oddzielną kuchnią, piękny widok!al. Zwycięstwa - intratna lokalizacjaDO WŁASNEJ ARANŻACJIMIESZKANIE: Na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni użytkowej wynoszącej 55,38 m2 położo...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

439 000 PLN (7 982 zł/m2)

3
1
55 m2
1973
15862318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki Parter 500m od dworca 27224362 15862318 REZERWACJA!!!!!! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,74 m², położone w Tczewie przy ul. Al. Zwycięstwa. Lokal znajduje się na parterze w 3-piętrowym budynku z 1980 roku. Nieruchomość przeznaczona do kapitalnego remontu - z możliwością własnej ara...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

310 000 PLN (7 209 zł/m2)

2
1
43 m2
1980
15893786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27920578 15893786 Sprzedam gotowe do zamieszkania, pięknie urządzone, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m, położone w Tczewie przy ul. Tczewskich Saperów.Lokal znajduje się na IV piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, na zamkniętym i zadbanym osi...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

620 000 PLN (12 653 zł/m2)

2
-
49 m2
2019
15868014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe*Blisko Dworca PKP*Parter*Tczew*Młyńska 27361857 15868014 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Parter - Tczew, ul. Młynska 7Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w zadbanym, 3-kondygnacyjnym budynku mieszkalnym w Tczewie, przy ul. Młynskiej 7.Całkowita powierzchnia Nieruchomoś...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

293 000 PLN (5 980 zł/m2)

2
1
49 m2
1950
15761238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tczew | 3 pokoje | parter | kamienica z ogródkiem 25374165 15761238 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Tczew, ul. Sobieskiego Oferujemy na sprzedaż klimatyczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 70,04 m², położone na parterze zabytkowej kamienicy w centrum Tczewa, przy ul. Sobieskiego.Cena  499 000 z...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

499 000 PLN (7 129 zł/m2)

3
1
70 m2
1912
15677498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam 2-pokoje Tczew 23796500 15677498 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Tczew, ul. Polna 6Cena: 290 000 złPowierzchnia mieszkania: 35,66 m²Piwnica: 3,18 m²Piętro: 2W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia z oknem - łazienka - przedpokój - balkonAtuty nieruchomości:Świetna loka...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

290 000 PLN (8 286 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15865919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkania po generalnym remoncie 27305255 15865919 Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedać trzy mieszkania po generalnym remoncie w Tczewie.Na sprzedaż mieszkania ok 38 m² - centrum miasta.Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkania o powierzchni ok 38 m², usytuow...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

349 000 PLN (9 184 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15885749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27740433 15885749 LUKSUS, STYL I SPOKÓJ – Twoja oaza w sercu nowoczesnego Tczewa (Jednostka)Czy można połączyć wielkomiejski komfort z sielskim widokiem, którym nie powstydziliby się Barbie i Ken w swoim wymarzonym Dreamhouse? Gaudium Nieruchomości ma przyjemność zapr...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

749 000 PLN (10 700 zł/m2)

3
1
70 m2
2020
15830892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tczew urokliwe 3 pokoje 26681101 15830892 OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!WYJĄTKOWY APARTAMENT 67,1 m² Z GARAŻEM TCZEW, UL. SŁOWACKIEGOUnikalna propozycja w Centrum Tczewa - apartament 67,1 m², położony na I piętrze w kameralnym, monitorowanym budynku w jednej z najbardziej pożądanych lokaliz...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

599 000 PLN (8 940 zł/m2)

3
-
67 m2
2011
15888360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tczew: 3 pokoje za 410 tys. zł! Idealne dla rodzin 27810225 15888360 3 pokoje na Garnuszewskiego - 5 min do PKP! Cena: 410 000 złTreść ogłoszenia:Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,02 m2, położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Tczewie - na osiedlu Garnuszewskiego. Lokalne na 3. piętrze ...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

410 000 PLN (7 885 zł/m2)

3
1
52 m2
1972
15861740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210843 15861740 Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,14 m, położone na III piętrze w bloku w Tczewie przy ul. Orzeszkowej.Stan prawny:Mieszkanie stanowi pełną własność z urządzoną księgą wieczystą bez obciążeń i wpisów hipotecznych.D...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

299 000 PLN (8 306 zł/m2)

2
-
36 m2
1960
15786642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25911745 15786642 Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego w centrum miasta w Tczewie przy ulicy Sobieskiego.Mieszkanie o powierzchni 55,23 m2 położone jest w kamienicy na III piętrze i składa się z:- pokoju dziennego- dwóch pokoi (sypialni)- kuch...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

309 000 PLN (5 618 zł/m2)

3
-
55 m2
1936