• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Tczew

Znalezionych ofert: 57

15468435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19239170 15468435 Zapraszam na prezentację dwóch mieszkań:Gotowe do zamieszkania lub wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w centrum Tczewa oraz mieszkania obok do własnej aranżacji.1. Mieszkanie dwupokojowe o łącznej powierzchni 58,72 m2 położone jest na II piętrze kamien...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

459 000 PLN (4 135 zł/m2)

4
-
111 m2
1934
15822364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26637252 15822364 Zapraszam na prezentację komfortowego mieszkania o powierzchni 54,23 m, położonego na III piętrze budynku wielorodzinnego z 2012 roku. Lokal jest funkcjonalnie rozplanowany i idealny zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestycję. Układ pomieszczeń ...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

479 000 PLN (8 870 zł/m2)

2
-
54 m2
2012
15835665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27055939 15835665 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z odrębną kuchnią, położone w Tczewie na osiedlu Witosa.Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku, zrealizowanego przez dewelopera AKO.Osiedle jest zamknięte i monitorowane, co za...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

2
-
47 m2
2021
15699333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24165201 15699333 Sprzedam dom w Tczewie ul. Wigury - osiedle PRĄTNICA.Przedmiotem sprzedaży jest:- piętro budynku wolnostojącego z 1925 roku, stanowiące odrębną, wydzieloną nieruchomość, jako lokal mieszkalny z urządzoną księgą wieczystą.Lokal na piętrze składa się z...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

350 000 PLN (3 846 zł/m2)

4
-
91 m2
1925
15852806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27040650 15852806 Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2018 roku (deweloper Pad-Pol) w Tczewie przy ul. Żeglarskiej 6. Lokal znajduje się na I piętrze i posiada balkon z widokiem na Wisłę. Mieszkanie o powierzchni 33,23 m składa się z: * p...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

349 000 PLN (10 576 zł/m2)

1
-
33 m2
2018
15885209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
REZERWACJA! 3 Pokoje po remoncie balkon 2 piętro 27719685 15885209 3 pokoje po remoncie balkon 2 piętro TczewNa sprzedaż funkcjonalne i gustownie wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,8 mkw, położone na 2 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku mieszkalnym przy ul. Konarskiego w Tczewie.Układ mieszkan...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

490 000 PLN (8 033 zł/m2)

3
1
61 m2
1970
15885366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27727430 15885366 TWÓJ NOWY ADRES: Aleja Zwycięstwa – Styl, Widok i Miejski Puls!Szukasz miejsca, które jest „gotowcem” do wprowadzenia, a jednocześnie oferuje spokój i genialną panoramę miasta? Gaudium Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, które łącz...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

359 000 PLN (8 272 zł/m2)

2
1
43.4 m2
-
15586238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Tczewa – 3 pokoje z balkonem i piwnicą!!! 21893049 15586238 Przestronne mieszkanie 77,7 m² z balkonem i piwnicą - centrum Tczewa, ul. Piaskowa - NOWA NIŻSZA CENA 340tyś złNa sprzedaż oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77,70 m², położone w samym sercu Tczewa. To doskonała propozycja dla os...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

340 000 PLN (3 908 zł/m2)

3
1
87 m2
1940
15865069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Premium-Nowe Budownictwo-Bajkowe 27284400 15865069 Na sprzedaż luksusowe mieszkanie Premium w Tczewie - Osiedle Bajkowe, ul. Kubusia PuchatkaZ przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania Premium o powierzchni 65,8 m², zlokalizowanego w prestiżowej i najbardziej pożądanej ...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

720 000 PLN (11 077 zł/m2)

2
1
65 m2
2019
15861247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z widokiem na Wisłę po remoncie 27199755 15861247 Doskonała przestrzeń dla rodziny, pary bądź singla!Piękny widok na Wisłę!LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Tczewa - przy Starym Mieście i  bulwarze Nadwiślańskim, Okolica charakteryzuje się spokojem i dob...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

419 000 PLN (9 523 zł/m2)

3
1
44 m2
1993
15863513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie miejscem postojowym.. 27250505 15863513 Atrakcyjne mieszkanie na obrzeżach TczewaSpokojne sąsiedztwo i okolicaPrywatne miejsce parkingowe Pełne solidne umeblowanie200m2 prywatnego ogrodu50m2 pow. mieszkaniaKomórka LokatorskaAneks KuchennyKlimatyzacjaWózkarniaMieszkanie jest godne polecenia...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

580 000 PLN (11 837 zł/m2)

3
1
49 m2
2022
15828458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-Pokoje*centrum Tczewa*91,5m2*Tylko319000zł* 26624140 15828458 Ogłoszenie sprzedaży mieszkania - Tczew, ul. Królowej Jadwigi 1Na sprzedaż przestronne mieszkanie w  zabytkowej kamienicy 4-piętrowej, usytuowane na 2. piętrze, o powierzchni całkowitej 91,5 m² w tm piwnica 9.42mkw (powierzchnia mieszkalna 82,2 m²)Mi...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

319 000 PLN (3 505 zł/m2)

3
1
91 m2
1935