• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znalezionych ofert: 23

15893214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27904160 15893214 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 38,10 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 40210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

50 000 PLN (1 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15889064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27842431 15889064 lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 37,53 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 25 wraz z udziałem wynoszącym 58810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

87 000 PLN (2 351 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15778272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25748915 15778272 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 40,24 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 23 wraz z udziałem wynoszącym 95410 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udzia...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

66 000 PLN (1 650 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15872445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27493515 15872445 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 39,60 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Ludwiga van Beethovena 12 wraz z udziałem wynoszącym 64010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udz...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

56 000 PLN (1 436 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15779006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25764351 15779006 Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 25,56 m2, zlokalizowany na II piętrze (poddaszu) w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Poznańskiej 10 wraz z udziałem wynoszącym 49610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym ud...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

34 000 PLN (1 360 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15876055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27527568 15876055 lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 33,65 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Sztygarskiej 6 wraz z udziałem wynoszącym 108210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałe...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

54 000 PLN (1 636 zł/m2)

1
-
33 m2
-
15889065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27842434 15889065 lokal mieszkalny nr 14 o powierzchni 37,65m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 17 wraz z udziałem wynoszącym 51510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie ...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

92 000 PLN (2 486 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15778273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25748917 15778273 Lokal mieszkalny nr 13 o powierzchni 49,0 m2 zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Adama Mickiewicza 36A wraz z udziałem wynoszącym 18910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udział...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

52 000 PLN (1 061 zł/m2)

1
-
49 m2
-
15893213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27904158 15893213 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 31,90 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Zachodniej 9 wraz z udziałem wynoszącym 89710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawi...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

58 000 PLN (1 871 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15893212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27904157 15893212 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 35,78 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Zachodniej 3 wraz z udziałem wynoszącym 127310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pra...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

62 000 PLN (1 771 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15872531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27495928 15872531 lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 47,82 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Gen. Władysława Andersa 73 wraz z udziałem wynoszącym 183910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym u...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

86 000 PLN (1 830 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15738013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24900585 15738013 Lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 27,90m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 27610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

30 000 PLN (1 111 zł/m2)

1
-
27 m2
-