• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

Znalezionych ofert: 23

15735385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24854672 15735385 lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 34,98m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 90 wraz z udziałem wynoszącym 74610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie ...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

46 000 PLN (1 353 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15738614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24908344 15738614 Lokal mieszkalny nr 25 o powierzchni 29,64 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 30510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

31 000 PLN (1 069 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15870575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27431992 15870575 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu - dzielnica Nowe Miasto. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,66 m² , położone na 2. piętrze kamienicy w spokojnej i dobrze skomunikowanej czę...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

145 000 PLN (3 222 zł/m2)

2
-
45 m2
1930
15885484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27732784 15885484 Sprzedam mieszkanie w Wałbrzychu, dzielnica Sobięcin, w pobliżu Galerii Victoria, blisko centrum, dobra komunikacja. Mieszkanie mieści się w ocieplonej kamienicy, na I pietrze, od strony północnej, jest jasne, widne, latem nieupalne. Czysta i zadbana...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

130 000 PLN (2 653 zł/m2)

1
-
49 m2
1910
15865269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje do zamieszkania 27291231 15865269 Nieruchomości ApartamentKrzysztof Naskręt513 383 154         Przytulne 2 pokoje z balkonem - Wyposażenie w cenie!Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,13 m², zlokalizowane na 4 piętrze w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie). To ideal...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

239 000 PLN (7 469 zł/m2)

2
1
32 m2
1970
15860905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27188680 15860905 Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wygodne i przytulne mieszkanie w Wałbrzychu, dzielnica Nowe Miasto . Lokalizacja: Nowe Miasto, Wałbrzych Powierzchnia: 37,01 m² Cena: 154 000 zł Opis lokalizacji: Nowe Miasto to s...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

154 000 PLN (4 968 zł/m2)

1
-
31 m2
1930
15844495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26840167 15844495 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Lokalizacja: Wałbrzych - dzielnica Piaskowa Góra Cena: 299 000 zł (do negocjacji) Opis nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,5 m&su...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

299 000 PLN (7 475 zł/m2)

2
-
40 m2
1966
15427962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18340923 15427962 Sprzedaż domu jednorodzinnego mieszkania 2 poziomowego Lokalizacja: Wałbrzych, dzielnica Nowe Miasto Położenie: Budynek przylegający do kamienicy, oddalony od głównej ulicy Otoczenie: Widok na ogródki i zielone wzgórze, cicho i spokojnie ...

Wałbrzych (Nowe miasto) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

399 000 PLN (4 988 zł/m2)

3
-
80 m2
1940
15263603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14160568 15263603 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego, wyjątkowego, 3- pokojowego mieszkania o niebanalnym układzie, które mieści się w odnowionej kamienicy w samym centrum Wałbrzycha, nieopodal Placu Magistrackiego...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

399 000 PLN (3 694 zł/m2)

3
-
108 m2
1900
15654282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23368095 15654282 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI przedstawia na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Wałbrzych, Stary Zdrój Idealne dla rodzin, par oraz inwestorów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m&su...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

300 000 PLN (5 085 zł/m2)

3
-
59 m2
1975
15533432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20672673 15533432 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 62m 2 , usytuowane na parterze bloku w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra. GOTOWE DO WPROWADZENIA!!! NOWA ATRAKCYJNA CENA !!! N...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

459 000 PLN (7 403 zł/m2)

3
-
62 m2
1970