• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Żoliborz

Znalezionych ofert: 109

15884946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714675 15884946 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Krajewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1937NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:- pokoju 12 m2,- pokoju 13 m2,- ł...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (20 588 zł/m2)

2
1
34 m2
1937
15886113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27748261 15886113 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Adama Mickiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1930NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,15m2 składa się z:-przedpokój 3,74 m2,- widn...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (17 310 zł/m2)

4
1
53.15 m2
1930
15886734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27766009 15886734 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kazimierza Promyka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,22 m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielne...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (19 729 zł/m2)

3
1
53.22 m2
1968
15895911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962900 15895911 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie, z osobną kuchnią, o powierzchni 41,12 m2. Położone na warszawskim Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. Usytuowane na 6. piętrze, w budynku z windą. Nieruchomość składa się z: - osobnej kuchni z ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (14 470 zł/m2)

2
1
41.12 m2
1971
15884178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695922 15884178 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Krechowieckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiWysokość mieszkania 280 Mies...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 588 zł/m2)

2
1
51 m2
1960
15883384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675040 15883384 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Anny GermanBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuNowy budynek (2025) – nowoczesna inwestycja i świeże części wspólneNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,67m2 składa się z:- sa...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (28 927 zł/m2)

2
1
46.67 m2
2025
15882089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657164 15882089 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-sypi...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (16 585 zł/m2)

2
1
41 m2
1972
15881985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653808 15881985 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Promyka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,11 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-aneksu kuchennego,-ł...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (18 513 zł/m2)

2
1
35.11 m2
1970
15881950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653303 15881950 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. FicowskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym,- oddzie...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
44 m2
2017
15870254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje po remoncie, garaż 27424172 15870254 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 46,3m2, piętro 16 z windą, w budynku z 2012r., Sady Żoliborskie.Świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki lub pary, gotowiec inwestycyjny pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 180 000 PLN (25 652 zł/m2)

2
-
46 m2
2012
15847234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje, osobna kuchnia, balkon, piwnica 26905130 15847234 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 38,5m2, piętro 44 bez windy, w budynku z 1968r., Sady Żoliborskie.Do remontu. Super dla singlasingielki lub pary, także ma flipa lub inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to: * salon z wy...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (17 105 zł/m2)

2
-
38 m2
1968
15894784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne studio obok metra 27948934 15894784 Na sprzedaż studio 29 m2, piętro 23 bez windy, w kamienicy z 1930 r., Stary Żoliborz.Po remoncie, do lekkiego odświeżenia. Wyposażenie i meble w cenie, idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (25 000 zł/m2)

1
-
29 m2
1930