• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Żoliborz

Znalezionych ofert: 109

15894784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne studio obok metra 27948934 15894784 Na sprzedaż studio 29 m2, piętro 23 bez windy, w kamienicy z 1930 r., Stary Żoliborz.Po remoncie, do lekkiego odświeżenia. Wyposażenie i meble w cenie, idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (25 000 zł/m2)

1
-
29 m2
1930
15860747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27183926 15860747 Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,2 m², położone na 1. piętrze w 15-piętrowym budynku z 2006 roku, na osiedlu Ogrody Wiślane przy ul. Gwiaździstej na warszawskim Żoliborzu.Nieruchomość znajduje się w spokojnej, wewnętrznej części osiedla, z wi...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (17 460 zł/m2)

2
-
63 m2
2006
15457419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam dwupokojowe mieszkania na Żoliborzu 18999576 15457419 Mam przyjemność Państwu przedstawić na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem, położone na osiedlu Żoliborz Artystyczny. Lokalizacja jest bardzo dogodna - tylko 15 minut komunikacją miejską do centrum Warszawy oraz blisko stacji PKP P...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 302 000 PLN (28 933 zł/m2)

2
1
45 m2
2014
15450869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupokojowe na Żoliborzu z dużym potencjałem 18853203 15450869 Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na zielonym Żoliborzu o powierzchni 39,57m2.Mieszkanie z potencjałem, które można zaaranżować dla swoich indywidualnych potrzeb. Mieszkanie do remontu. Na powierzchnię mieszkania s...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

679 000 PLN (17 410 zł/m2)

2
1
39 m2
1967
15858735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam przestronny apartament 114,8 m², Zoliborz 27153745 15858735 Przestronny apartament 114,8 m² z tarasem, pełnym umeblowaniem i podwójnym miejscem parkingowym typu „rodzinnego” - Żoliborz, ul. Rydygiera 15Oferujemy przestronny apartament o powierzchni 114,8 m², położony na 5 piętrze nowoczesnego kompleksu mieszk...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (26 228 zł/m2)

4
2
114 m2
2009
15720643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche mieszkanie z pięnym widokiem na Żoliborzu 24591573 15720643 Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,23 m² z loggią, położone w prestiżowej inwestycji Atelier Żoliborz z 2014r.Budynek:- Nowoczesny apartamentowiec z 2014 roku, wyróżniający się elegancką architekturą i ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 170 000 PLN (25 435 zł/m2)

2
1
46 m2
2014
15829845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Warszawa Żoliborz 44 m2 26645697 15829845 Warszawa Żoliborz. Polecamy mieszkanie na Warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni 44 m2, 2 pokojowe, mieszkanie z osobną jasną kuchnią, czyli z oknem oczywiście. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie nie wymaga remontu (oczywiście to zależy od wi...

Warszawa (Żoliborz), Boguckiego

690 000 PLN (15 682 zł/m2)

2
1
44 m2
1965
15683214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23893103 15683214 Na sprzedaż funkcjonalne, narożne i wyjątkowo dobrze doświetlone mieszkanie położone na szóstym piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku. Oferowane mieszkanie jest idealne zarówno dla rodziny, pary, singla, jak i jako inwestycja na wynajem dłu...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

735 000 PLN (17 093 zł/m2)

2
1
43 m2
1967
15785686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25888988 15785686 Marzysz o życiu w sercu starego Żoliborza, w kultowej, przedwojennej okolicy? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,78 m2 przy ul. Suzina to prawdziwa kapsuła czasu i rzadkość na rynku, odpowiednia jako pierwsze mieszkanie, dla osoby starszej a tak...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 000 PLN (22 500 zł/m2)

1
1
26 m2
1932
15877000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Żoliborz/Kępa Potocka/2pok/57m2/garaż/komórka 27560256 15877000 Zapraszam na prezentacje 2 pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni znajdującego się na Warszawskim Żoliborzu przy ul. Gwiaździstej 7.Osiedle oddane do użytku w 2000 roku, składa się z 4 budynków, na poziomie -1 znajdują się miejsca parki...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (19 123 zł/m2)

2
1
57 m2
2000
15736039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, Żoliborz 24866548 15736039 Prezentowana nieruchomość to 47 m² mieszkanie na zielonym Żoliborzu. To jasna i funkcjonalna przestrzeń, która zachwyca układem i daje ogromne możliwości aranżacyjne. Idealne dla rodziny, świetnie sprawdzi się też jako inwestycja pod wynajem - w pres...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (14 872 zł/m2)

3
1
47 m2
1969
15866705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27326706 15866705 Żoliborz Południowy Sady Żoliborskie - idealne miejsce do życia dla paty lub rodzinyŻoliborz Artystyczny i Sady Żoliborskie to jedno z najbardziej prestiżowych i przemyślanych urbanistycznie osiedli w Warszawie stworzone z myślą o harmonii codzienneg...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 260 000 PLN (30 541 zł/m2)

3
1
74 m2
2021