• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Komisji Edukacji Narodowej

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Narodowej, Komisji i Edukacji

Znaleźliśmy 4,501 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15895125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W Pełni Umeblowane | Miejsce Postojowe | Komórka 27959606 15895125 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskim Ursynowie. Lokal o powierzchni 33,00 m2 usytuowany jest na siódmym piętrze budynku wyposażonego w windę. Układ mieszkania obej...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (19 697 zł/m2)

1
1
33 m2
2008
15894523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Marymont | 3 pokoje | zieleń | metro 27944419 15894523 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż klimatyczne, 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Kiełpińskiej. Lokal jest z potencjałem, idealne zarówno dla rodziny, jak również jako inwestycja pod wynajem.Lo...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (14 698 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15886265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751279 15886265 Podstawowe zalety: idealna cisza, taras balkon (6,52 m2), dwustronny, wysoki, cichy i słoneczny apartament, miejsce postojowe, duża komórka lokatorska, bardzo dobra lokalizacja w Eko-Parku. Tylko u mnie. Oferta na wyłączność.Wyjątkowy, idealnie cich...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (25 961 zł/m2)

3
1
77 m2
2005
15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15897061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27993245 15897061 3 pokoje z widną kuchnią na parterze, położone na Skarpie Bielańskiej, park Kellera ze stawami, Las BielańskiParkowanie dla mieszkańców za bramą.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej widnej kuchni, prtzedpokoju. Do mieszkania przynalezy piwnica...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (16 579 zł/m2)

3
1
57.3 m2
1970
15871326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo, 3 pokoje w super lokalizacji 27465277 15871326 BEMOWO - 3 oddzielne pokoje z kuchnią i aneksem jadalnym, w świetnej lokalizacji.OKOLICAWokół osiedla dużo zieleni, cisza i spokój. W pobliżu rozwinięta pełna infrastruktura: sklepy w tym centrum handlowe, szkoły, przedszkola, restauracje, plac zabaw...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
1
62 m2
1981
15895694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962969 15895694 Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m², położone przy ulicy Widawskiej w dzielnicy Bemowo. Lokal znajduje się na 3. piętrze z 10 w solidnym budynku z 1984 roku. Nieruchomość usytuowana jest na zielonym, zadbanym...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 000 PLN (13 254 zł/m2)

3
1
63.3 m2
1984
15895767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962954 15895767 Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,29 m², położone przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze z trzech w nowoczesnym budynku z 2011 roku.Budynek usytuowany jest w prestiżowej,...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (17 827 zł/m2)

2
1
53.29 m2
2011
15862375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27224997 15862375 Gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w jednej z najlepszych części Mokotowa.Funkcjonalny układ, balkon z zachodnią ekspozycją oraz bliskość terenów zielonych sprawiają, że to idealne miejsce do życia lub inwestycja pod ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

944 000 PLN (16 561 zł/m2)

3
1
57 m2
1972
15827830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633333 15827830 Szukasz przestronnego mieszkania dla siebie i rodziny? To czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 93,2 m², położone u zbiegu ulic Łuckiej i Wroniej, to idealna propozycja dla tych, którzy pragną komfortu i dogodnej lokalizacji. Nowoczesne i przytulne...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (22 581 zł/m2)

4
1
93 m2
1997
15477893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19449270 15477893 Przedstawiam Państwu wyjątkowe, w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,31 m² zlokalizowane przy ul. Oś Królewska w Wilanowie. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze niskiej zabudowy otoczonej zielonym patio. Wykończenie w st...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 000 PLN (22 065 zł/m2)

3
2
79.31 m2
2016