• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Komisji Edukacji Narodowej

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Narodowej, Komisji i Edukacji

Znaleźliśmy 4,501 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15895952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-Pokojowe | Blisko Kolei Podmiejskiej | Ochota 27964036 15895952 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie o powierzchni: 37 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni (ok. 5 m²)- Salonu (ok. 15 m²)- Sypialni (ok. 9 m²)- Łazie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

633 000 PLN (17 108 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15895751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962848 15895751 Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 36,3 m2 na 1-piętrze, 5-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2018. Nieruchomość składa się z: - nowoczesnej kuchni,...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 661 zł/m2)

2
1
36.3 m2
2018
15894611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo | piwnica | 10 min do metra | 2/3 pokoje 27946436 15894611 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 45,99 m², położone przy ul. Lencewicza 1 na warszawskim Bemowie. Mieszkanie obecnie ma układ 2-pokojowy, jednak dzięki dużemu salonowi istnie...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

679 000 PLN (15 089 zł/m2)

3
1
45 m2
1982
15891145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27889989 15891145 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15895634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962032 15895634 Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m², położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kamienicy z 1959 roku.Budynek położony jest w prestiżowej i ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 627 zł/m2)

2
1
50.9 m2
1959
15877224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27563264 15877224 Komfortowy apartament w Rezydencji Stanisława Augusta.Apartament usytuowany jest w kameralnym budynku Rezydencji Stanisława Augusta, położonym w otulinie malowniczego Parku Skaryszewskiego To elegancka inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (25 949 zł/m2)

3
1
79 m2
2022
15859009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje 45,60 m2 Osiedle Stawki 27160728 15859009 Pomimo, iż Doradcy z Firmy Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. starają się uzyskiwać rzetelne informacje na temat oferowanych nieruchomości i przykładają do tego szczególną wagę, nie zawsze jednak są w stanie zweryfikować wszystkie otrzyman...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (19 556 zł/m2)

2
1
45 m2
1975
15849054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne mieszkanie ; kamienica po remoncie 26957434 15849054 Sprzedajemy 2-pokojowe mieszkanie z wydzieloną kuchnią.W skład mieszkania wchodzi:- Salon - Sypialnia - Łazienka- Kuchnia wydzielona otwarta na salon - Przedpokój z szafamiDo mieszkania przynależy piwnica.Mokotów to prestiżowa i zielona dzielnica War...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (15 833 zł/m2)

2
1
48 m2
1938
15894639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne studio z pięknym widokiem 27948104 15894639 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 30 m2, piętro 510 z windą, w budynku z 1965r.,Stara Praga.Faktyczna powierzchnia 33,6m2 (po usunięciu ścianek działowych), gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki lub pary, gotowiec inwestycyjny pod w...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (21 000 zł/m2)

1
-
30 m2
1965
15893480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe 2 pokoje z aneksem kuchennym, parking 27913375 15893480 Do kupienia dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 47,95m2, piętro 45 z windą, w budynku z 2021r., Praga-Południe Kamionek.Gotowe do wprowadzenia się po ewentualnym odświeżeniu, dostępne z meblami lub bez. Idealne dla singlasingielki lub pary, także jak...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 213 zł/m2)

2
-
47 m2
2021
15890550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokoje, garaż 27879194 15890550 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65,55 m2, piętro 312 z windą, w budynku z 2009 r., Wola Młynów.Gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuche...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (19 692 zł/m2)

3
-
65 m2
2009
15887901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokoje z oddzielną kuchni, parking 27796964 15887901 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50,31 m2, piętro 58 z windą, w budynku z 2019r., Wola, Ulrychów.Do lekkiego odświeżenia, gotowe do wprowadzenia się, dostępne z meblami lub bez. Idealne dla singlasingielki lub pary, także gotowiec inwestycyjny pod w...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 130 000 PLN (22 600 zł/m2)

2
-
50 m2
2019