• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 186

15687287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
mieszkanie z potencjałem/wizualizacje/balkon/metro 23960898 15687287 Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem - wizualizacje pokazują możliwą aranżację wnętrz.Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m², zlokalizowane przy ul. Antoniego Magiera na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na czwart...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (15 063 zł/m2)

3
1
63 m2
1988
15449036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
balkon/piwnica/metro/nowa elewacja 18799383 15449036 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m², zlokalizowane przy ul. Antoniego Magiera na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na podwyższonym czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy z 1988 roku.Najważniejsze a...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (15 063 zł/m2)

3
1
63 m2
1988
15331024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16007359 15331024 Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą wieczystą. Mieszkanie w 4 piętrowym budynku w Warszawie na Osiedlu WSM Bielany, przy ul. Magiera. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze, w bloku z odnowioną elewacją. Wokół jes...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (15 500 zł/m2)

2
-
40 m2
1974
15848191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935061 15848191 Mieszkanie 38m , 2-pokojowe, znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku z 1955 roku.Kamienica z zadbaną zielenią .Odgrodzony parking wspólnotowy.Mieszkanie w stanie deweloperskim .Okna PCV. Podłogi w pokojach i holu pokryte są klepką. Cała instalac...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (17 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1955
15824596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633238 15824596 Świetna propozycja dla singla, pary lub inwestora szukającego pewnej nieruchomości pod wynajem.Przytulne mieszkanie na Bielanach tuż przy przystanku Piaski, świetna komunikacja z całym miastem. Dojazd do centrum zajmuje ok. 20 minut.Lokal znajduje s...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

475 000 PLN (17 593 zł/m2)

1
1
27 m2
1978
15848209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935067 15848209 Mieszkanie 3 pokojowe 48m na 4 ostatnim piętrze w bloku z 1965 roku .Mieszkanie posiada :- 3 widne pokoje, - jasną kuchnię, - łazienkę, - balkon. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica (wliczona w cenę całkowitą).Najbliższy przystanek autobusowy ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (14 375 zł/m2)

3
1
48 m2
1965
15845889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26871203 15845889 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie , parter w 4 piętrowym bloku z początku lat 60 ych.Budynek przeszedł termomodernizację.Klatki schodowe oraz piony wodno-kanalizacyjne zostały wyremontowane.Mieszkanie przeszło generalny remont na podwyższo...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (18 333 zł/m2)

2
1
36 m2
1962
15830459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26674135 15830459 2 pokojowe mieszkanie, po remoncie w sercu Bielan na ul. Kochanowskiego W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania od pierwszego dnia. To propozycja dla osób, które cenią estetykę, komfort i spokój zielonej dzielnicy, a jednocześnie chcą mieszkać świ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 640 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1980
15716807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24519903 15716807 Mieszkanie 44.33m na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku z 2016 roku.Standard :- zabudowy stałe wykonane na zamówienie - ekspozycja okien od strony południowej (przeciwnej niż od ulicy Żeromskiego).- wysokość pomieszczeń ~275cm- klimatyzacja multi-split:...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (24 814 zł/m2)

2
1
44.33 m2
2016
15778462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25752256 15778462 Mieszkanie 37m usytuowane na parterze w bloku 10 piętrowym .Układ pomieszczeń:- pokój dzienny- sypialnia- kuchnia osobna ( w prześwicie ) - łazienka- przedpokój.Mieszkanie w trakcie generalnego remontu (do końca grudnia 2025).Łazienka z wanną.Kuchnia...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (17 838 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15827780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26643788 15827780 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 33 m² na Żoliborzu (Piaski). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku z roku 1980. Mieszkania składa się z :- dużego pokoju, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki - przedpokoju. Zaledwie kilka minut...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 000 PLN (16 970 zł/m2)

1
1
33 m2
1980
15770531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 4 pokoje z aneksem kuchennym, metro 25554627 15770531 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 51 m2, piętro 710 z windą, w budynku z 1975 r., Bielany Wawrzyszew.Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla rodziny, również inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z wyjście...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (15 667 zł/m2)

4
-
51 m2
1975