• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 186

15877312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27565767 15877312 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerUlica Literacka leży w zacisznym miejscu na styku Żoliborza i Bielan. I właśnie tutaj pod numerem 11 mam do zaproponowania Państwu wygodne, ciche, widne i ustawne mieszkanie położone na 5 piętrze budynku z...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 260 000 PLN (16 579 zł/m2)

3
-
76 m2
2007
15872470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27495476 15872470 4 pokojowe 2 poziomowe mieszkanie 86.9m znajdujące się na 4 piętro ( 67 kondygnacja ) w bloku z końca lat 70ych.Układ mieszkania :- salon ok. 25m2 , - osobna widna kuchnia ok. 7m2 , - WC 3m2 , - przedpokój - balkon- na wyższym poziomie trzy pokoje ( ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 000 PLN (13 636 zł/m2)

4
1
86.9 m2
1979
15872412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27491872 15872412 Oferta dodana za pomocą ADDOMNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m², położone przy ul. Książąt Mazowieckich w Warszawie.Lokal składa się z trzech pokoi: jasnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch komfortowych sypialni, ł...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 730 000 PLN (23 067 zł/m2)

3
-
75 m2
-
15876895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27558428 15876895 Oferujemy Państwu do zakupu wyjątkową nieruchomość położoną na warszawskich Bielanach. Jest to trzy-poziomowy apartament z pełnowymiarowym strychem, piwnicą i garażem oraz z dostępem do niedużego ogródka (na wyłączność) w domu dwurodzinnym (w domu s...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 000 PLN (9 547 zł/m2)

6
2
309 m2
2001
15834496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzypokojowe na Bielanach 27548257 15834496 Lokalizacja, lokalizacja… i jeszcze raz lokalizacjaTo mieszkanie spełnia wszystkie trzy kryteria, a nawet więcej.Nieruchomość położona jest na warszawskich Bielanach, przy ul. Szekspira, w rejonie skrzyżowania ulic Kasprowicza, Sokratesa i Przy Agorz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (12 580 zł/m2)

3
1
50 m2
1976
15594515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22054211 15594515 Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy Bielan. Jest to świetna lokalizacja dla osób studiujących lub pracujących w centrum, którzy cenią sobie spokój ,ciszę i bezpieczeństwo ale również szybki dojazd do centru...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 179 zł/m2)

2
1
56 m2
2003
15793020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26029730 15793020 Super lokalizacja w sercu Starych Bielan. Przystanek autobusowy 200 m, metro Stare Bielany 650 m. Mieszkanie położone jest przy ulicy Żeromskiego między ulicą Płatniczą, a Kleczewską. Mieszkanie jest narożne dwustronne i dobrze doświetlone. Ze wz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

947 000 PLN (19 327 zł/m2)

2
-
49 m2
1957
15699325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem i garażem | metro Młociny 24165571 15699325 Wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2024 roku, na zielonym osiedlu na Bielanach (Wawrzyszew). Gotowe do zamieszkania, umeblowane, z dużym balkonem i miejscem postojowym. Tylko 10 min spacerem do stacj...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (22 273 zł/m2)

2
1
44 m2
2024
15709880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
tylko dla zainteresowanych - wejście na budowę 24366283 15709880 Nowoczesne segmenty z ogródkiem lub balkonem - idealne dla rodzinUprzedzę pytania: OD DEWELOPERA - bez podatku PCC - bez prowizjiZaraz kończymy budowę (marzec 2026) = porządkujemy teren Różne warianty lokali:• lokale z ogródkiem (parter i piętro 1) -...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 508 900 PLN (16 401 zł/m2)

4
2
92 m2
2025
15709881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PROMOCJA? TAK:) zapytaj o warunki 24366284 15709881 POŁÓWKA BLIŹNIAKA OD DEWELOPERA - bez podatku PCC - bez prowizjiZakończenie budowy w marcu 2026 = porządkujemy teren_______________________________________ Przemyślany układ - wygoda dla całej rodziny  Parter:• Przestronny salon z wyjściem do ogródka...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 103 000 PLN (11 619 zł/m2)

5
4
181 m2
2026
15867363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. 62 m2 || 2020 r. || Metro Młociny || 27344460 15867363 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 8 piętrowego nowoczesnego bloku z 2020 r zlokalizowanego przy ul. Nocznickiego 700 m od METRA MŁOCINY. W skład mieszkania wchodzi: - Przestronny salon połączony z aneksem kuchennym oraz wyjści...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (26 613 zł/m2)

3
1
62 m2
2020
15830617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży ogród, parking, blisko natury, metro 5 min 26675369 15830617 Kameralna kawalerka z dużym ogrodem zamknięte osiedle blisko Puszczy KampinoskiejJeżeli szukasz spokoju, prywatności i kontaktu z naturą, a jednocześnie chcesz mieszkać w granicach Warszawy - ta oferta jest dla Ciebie.Na sprzedaż funkcjonalna kawal...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (19 333 zł/m2)

2
1
30 m2
2020