• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 111

15624122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Architektoniczne arcydzieło - Loft w Wilanowie 22691177 15624122 STYLOWE LOFTOWE MIESZKANIE W WILANOWIE - ARCHITEKTONICZNE ARCYDZIEŁO Z LICZNYMI PUBLIKACJAMI W ALBUMACH I MAGAZYNACH ARCHITEKTONICZNYCH(English below)Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikatową nieruchomość. Mieszkanie zostało zaprojektowane prz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 795 000 PLN (18 895 zł/m2)

3
2
95 m2
2007
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów), Zaściankowa

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów), Wiktorii Wiedeńskiej

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15870932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447547 15870932 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku przy ul.Holzera na Wilanowie.To idealna prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (23 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15876660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27544377 15876660 Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie Wilanów, 59,8 m², 2 pokoje + loggia, miejsca parkingowe w cenieMieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskiego Wilanowa. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kam...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (21 186 zł/m2)

2
1
59 m2
2012
15766582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25505948 15766582 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Warszawie, Wilanów, przy ulicy Hlonda. To nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51 m²,  z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wybudowany w 2017 roku, trzypiętrowy budynek  oferuje k...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15800422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 4 pokoje z ogródkiem, parking 26213949 15800422 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 88,64 m2, parter3 z windą, w budynku z 2018 r., Wilanów, Błonia Wilanowskie.Sprzedawane z meblami, gotowe do wprowadzenia się po ewentualnym odświeżeniu, idealne dla rodziny lub pary.Mieszkanie to:* salon z aneksem k...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 170 000 PLN (24 659 zł/m2)

4
-
88 m2
2018
15797575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje z osobną kuchnią 26153784 15797575 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 43m2, piętro 23 z windą, w budynku z 2019 r., Wilanów, Zawady.Stan do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon: szafa w zabudo...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (17 651 zł/m2)

2
-
43 m2
2019
15379023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzypokojowe do wprowadzenia się, jest KW 17231624 15379023 Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 94,39 m2, piętro 15 bez windy w budynku z cegły z 1996 roku, Wysoki Wilanów.Mieszkanie w kameralnym budynku, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny, na cichą działalność jak np. gabinet lub pod wynajem długo...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 379 000 PLN (14 670 zł/m2)

3
2
94 m2
1996
15886108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikalny Apartament 167 m² z Tarasem na Dachu i Ba 27748248 15886108 Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo atrakcyjną ofertę sprzedaży prestiżowego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 167 m². Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze w cenionym apartamentowcu z 2000 roku, zlokalizowan...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 580 000 PLN (15 449 zł/m2)

3
2
167 m2
2000
15884389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700259 15884389 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną kuchnią, położony na ul.Kieślowskiego na Wilanowie.To idealna propozycja dla S...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (23 077 zł/m2)

2
-
52 m2
2016
15893402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910372 15893402 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. abp. Józefa Teodorowicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,16m2 składa się z:-salonu z aneksem...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (20 504 zł/m2)

2
1
53.16 m2
2014