• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 111

15890393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876176 15890393 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sarmackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 obecnie zostało podzielone na dwie kawalerki. K...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (19 767 zł/m2)

2
2
43 m2
2018
15889932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27864572 15889932 1-pokojowe mieszkanie na Wilanowie przy ul. Marcelego HandelsmanaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuInwestycja ROBYG to nie tylko budynek, ale środowisko do życia:- całodobowa ochrona i monitoring- strefa fitness i rela...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (23 984 zł/m2)

1
1
27.06 m2
2025
15888448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814078 15888448 1-pokojowe mieszkanie na Wilanowie przy ul. Augustówka BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:- pokoju z aneksem kuchennym, - łazienki z wanną Wnętrze jest umeblowane i...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

545 000 PLN (18 167 zł/m2)

1
1
30 m2
2011
15889237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27846108 15889237 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Aleksandra Gieysztora BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 150m2 składa się z:-salon,-otwarta kuchn...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 550 000 PLN (23 667 zł/m2)

4
2
150 m2
2014
15885969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27745048 15885969 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. abp. Józefa Teodorowicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,09m2 składa się z:-salonu o powierzc...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (19 942 zł/m2)

1
1
31.09 m2
2019
15888493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814586 15888493 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sarmackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,44m2 składa się z:-holu (10,58 m2)-pokoju dzienne...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (18 995 zł/m2)

2
1
68.44 m2
2007
15879090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27608019 15879090 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,46 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 229 000 PLN (24 356 zł/m2)

2
1
50.46 m2
2016
15878080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27588031 15878080 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sarmackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 74,4m2 składa się z:-aneks kuchenny 11,45m²-salon 19...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (20 833 zł/m2)

3
2
74.4 m2
2008
15877198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562634 15877198 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Bruzdowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,95m2 składa się z:-przestronny, jasny salon z otwar...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (18 057 zł/m2)

2
1
50.95 m2
2016
15877094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562226 15877094 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Klimczaka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 80,4 m2 składa się z:-Salon – 20,5 m2-Kuchnia – 11,3 ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 000 PLN (21 766 zł/m2)

3
1
80.4 m2
2010
15877083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562213 15877083 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z:-Salon z rozkładaną kanapą...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 059 000 PLN (21 180 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15878327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594104 15878327 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. al. Rzeczypospolitej. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2013. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:- salonu z aneksem kuche...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 189 999 PLN (20 169 zł/m2)

3
1
59 m2
2013