• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 111

15877061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562111 15877061 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Adama Branickiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 88,64m2 składa się z:-salonu połączonego z ku...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 150 000 PLN (24 255 zł/m2)

4
1
88.64 m2
2018
15877070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562110 15877070 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Wiktorii Wiedeńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 78m2 składa się z:-przestronny salon z an...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 370 000 PLN (17 564 zł/m2)

3
1
78 m2
2010
15877604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27574083 15877604 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Bruzdowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: około 2000rNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,1m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddziel...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (16 627 zł/m2)

2
1
42.1 m2
2000
15891304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894438 15891304 To idealna okazja na inwestycję w sercu Warszawy, która łączy prestiżową lokalizację z wygodą i dostępnością wszystkich niezbędnych udogodnień. Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia mieszkania na żywo!Dzielnica oferuje doskonałą lokalizację i bliskość ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (18 333 zł/m2)

2
1
36 m2
1991
15840786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26785536 15840786 Na sprzedaż bardzo interesujące i dające duże możliwości aranżacyjne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 mkw. w niespotykanym układzie- dwa niezależne mieszkania połączone w jedną przestrzeń, czyli tzw. dwupak.Lokal ma dwa niezależne wejścia, dwa ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 273 993 PLN (19 303 zł/m2)

4
1
66 m2
2022
15845212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26856949 15845212 Luksusowy apartament po generalnym remoncie z ogródkiem w Miasteczku Wilanów Elegancki, świeżo wyremontowany apartament ok. 92 m² z prywatnym ogrodem ok. 9 m² , położony w prestiżowej inwestycj...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 000 PLN (20 879 zł/m2)

3
-
91 m2
2005
15810710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26415884 15810710 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w ekskluzywnej inwestycji Wilanów Królewskie Przedmieście, ul. Alei Rzeczypospolitej 2, Warszawa, Wilanów - luksus i prestiż w jednym miejscu . Mam przyjemność zaprezentować...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (17 416 zł/m2)

3
-
89 m2
2008
15891176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27890491 15891176 Na sprzedaż wyjątkowo poszukiwane, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 22 mkw.Lokal położony jest na 3. piętrze, dzięki czemu jest dobrze doświetlony.Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do własnej aranżacji. To bardzo dobra propozycja zarówno j...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

443 406 PLN (20 155 zł/m2)

1
1
22 m2
2022
15840759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26785535 15840759 Na sprzedaż bardzo interesujące i dające duże możliwości aranżacyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 mkw. w niespotykanym układzie- dwa niezależne mieszkania połączone w jedną przestrzeń, czyli tzw. dwupak.Lokal ma dwa niezależne wejścia, dwa ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 032 496 PLN (19 120 zł/m2)

3
1
54 m2
2022
15891174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27890489 15891174 Na sprzedaż wyjątkowo poszukiwane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 mkw. w rzadko spotykanym układzie – dwa niezależne pokoje na bardzo kompaktowym metrażu. Lokal jest świetnie doświetlony, duże okna zapewniają przyjemne światło przez...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 776 PLN (18 811 zł/m2)

2
1
33 m2
2022
15872808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostoja Wilanów | Ogród | 4 pokoje | 2 łazienki 27502129 15872808 Oferuję na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Hlonda, na  osiedlu Ostoja Wilanów. Nieruchomość wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem, wysokim standardem wykończenia oraz przestronną częścią dz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 000 PLN (22 547 zł/m2)

4
2
106 m2
2008
15626849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22751506 15626849 Piękny, wykończony w wysokim standardzie apartament na sprzedaż za 1 970 000 PLN. Powierzchnia wynosi 80 m² (ok. 24 500 PLN za m²). Mieszkanie położone jest na parterze nowoczesnego budynku z 2009 roku (winda w budynku) w prestiżowej dzielnicy Warsza...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 680 000 PLN (21 000 zł/m2)

3
1
80 m2
2009