• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 111

15867724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27350382 15867724 Na sprzedaż eleganckie, funkcjonalne i niezwykle komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,4 m², położone w prestiżowej części Miasteczko Wilanów, przy ul. Ulica Wilanowska 5.To propozycja dla osób, które szukają harmonii pomiędzy miejskim st...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (19 594 zł/m2)

3
2
71.4 m2
2008
15848272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935194 15848272 3-pokojowe mieszkanie 77.65m , znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2009 roku.Budynek z całodobową ochroną.Mieszkanie składa się z:- salonu z kuchnią,- dwóch sypialni,- łazienki,- przedpokoju,- balkon.Do mieszkania przynależy:- komórka l...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (16 742 zł/m2)

3
1
77.65 m2
2009
15848252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935166 15848252 Osiedle nowy Wilanów wybudowane przez firmę ROBYG w roku 2017.Mieszkanie 63 m kw znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z dwiema windami, na terenie zamkniętego, chronionego osiedla młody Wilanów. Standard mieszkania :- na podłodz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (19 032 zł/m2)

2
1
63 m2
2017
15739600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Miasteczko Wilanów- M3, balkon, Ip, 2x m.postojowe 24936355 15739600 OFERTA BEZPOŚREDNIA (grzecznościowa), biuro nie pobiera prowizji.Tel. bezpośrednio do właściciela mieszkania: 516*297*162Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się na 1-szym piętrze bloku z 2012r. w Miasteczku Wilanów, prz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (18 537 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15847351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka | Ogród 125m² | Premium 26906415 15847351 Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 30 m² typu open space, położona na parterze kameralnego, nowoczesnego budynku z 2020 roku w prestiżowej części Wilanowa Królewskiego - przy cichej, spokojnej ulicy w otoczeniu zieleniPrawdziwą perełką tej...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

719 000 PLN (24 793 zł/m2)

1
1
29 m2
2020
15883820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27676000 15883820 Na sprzedaż penthouse o powierzchni 138 m², położony w sercu Miasteczka Wilanów – jednej z najbardziej lubianych i funkcjonalnych części Warszawy.Ogromnym atutem nieruchomości jest taras o powierzchni 175 m², który otacza mieszkanie i daje wyjątkowe ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (28 571 zł/m2)

5
2
140 m2
2010
15889634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27856583 15889634 Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz i od razu czujesz spokój.Światło wpadające przez ogromne okna, przestrzeń zaprojektowana z wyczuciem i taras, który latem staje się dodatkowym salonem pod gołym niebem.Przy ul. Herbu Janina w Warszawie czeka ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 000 PLN (25 431 zł/m2)

5
2
116 m2
2023
15771648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25591342 15771648 Oferujemy Państwu apartament na parterze z ogródkiem (7,60 mkw) w kameralnym budynku, który otoczony jest ogrodem. Jest to nowa inwestycja w Miasteczku Wilanów, w którym dominuje nowoczesne budownictwo klasy premium. Miasteczko Wilanów zostało zaproj...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 506 102 PLN (22 820 zł/m2)

3
1
66 m2
2026
15889082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament premium | cisza | Wilanów 27842742 15889082 Apartament dla wymagających - design, cisza i ponadczasowa jakość WilanówWyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament o powierzchni 80,4 m², położony w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, przy Osi Królewskiej. To propozycja dla osób, które p...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 680 000 PLN (21 000 zł/m2)

3
1
80 m2
2010
15505768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 3 pokoje garaż ogród 20062980 15505768 Oferuję 3 pokojowy jasny apartament o powierzchni 58,56 m2 z ogródkiem znajdujący się na parterze w prestiżowej lokalizacji w dzielnicy Wilanów,  Osiedle Królewski Park.Mieszkanie wyremontowane w styczniu 2025 składa się z przestronnego salonu z anek...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (25 254 zł/m2)

3
1
59 m2
2016
15522875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20454466 15522875 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDLACZEGO TA OFERTA JEST UNIKALNA?Cisza i Prywatność: 3. linia zabudowy osiedla Królewski Park. Brak hałasu ulicznego, widok na starodrzew, brak bezpośredniego sąsiedztwa innych balkonów.Edukacja i Usługi: W najbl...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 448 000 PLN (24 542 zł/m2)

3
-
59 m2
2017
15863423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z dużym ogrodem na Sarmackiej 27248630 15863423 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,3 m² z prywatnym ogródkiem o powierzchni około 180 m², położone przy ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji oraz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (16 935 zł/m2)

2
1
62 m2
2008