• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 677

15888439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814075 15888439 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Szymanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (14 739 zł/m2)

2
1
46 m2
1958
15887921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27797125 15887921 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Zeusa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy. Rok budowy: 1999NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 87,2m2 składa się z:Część dzienna:-Hall wejściow...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (18 922 zł/m2)

2
1
87.2 m2
1999
15887869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796885 15887869 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Skoroszewskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 78,89m2 składa się z:- jasnego salonu z otwartą kuchnią, - dwóch ustawnych sypialni, - łaz...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (13 310 zł/m2)

3
1
78.89 m2
2009
15887868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796884 15887868 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Angorskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym – 19 m² (strona południowa, bardzo jasny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1957
15887867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796883 15887867 2-pokojowe mieszkanie na Powiślu przy ul. Franciszka Salezego JezierskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 13 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 25m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni,- łazienkiPow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
25 m2
1966
15887870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796878 15887870 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Milenijnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,14m2 składa się z:- jasnego salonu (17,88 m2) z w...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (15 049 zł/m2)

3
1
59.14 m2
2005
15887592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27787667 15887592 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1952NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 po generalnym remoncie składa się z:-dwóch pokoi,-oddz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (18 250 zł/m2)

2
1
52 m2
1952
15888570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816818 15888570 Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,60 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Eskadra.Układ mieszkania:przestronny salon z wyjściem na balkonoddzielna, ustawna...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (18 548 zł/m2)

2
1
42 m2
2014
15887409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27783132 15887409 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. SobieskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58m2. Układ:- salon - ok. 20 m²- pokój - ok. 11 m²- pokój - ok. 7,5 m²- kuchnia - ok. 6 m²- ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (14 655 zł/m2)

3
1
58 m2
1965
15887314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780793 15887314 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Szlenkierów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z:-salonu z widną kuchnią,-dwóch sypialn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 999 PLN (23 810 zł/m2)

3
1
63 m2
2017
15887284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780239 15887284 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

587 000 PLN (20 964 zł/m2)

2
1
28 m2
1975
15887282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780238 15887282 2 pokojowe mieszkanie ul. Marcina Kasprzaka WolaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45 m2 składa się z:Pokoje: salon 16m² i sypialnia 12m², garderoba 3,5m², k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (26 667 zł/m2)

2
-
45 m2
2016