• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 530

15887899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796887 15887899 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Zygmunta Krasińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku (bez widny)Rok budowy: 1959NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-kuchni z ja...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15887906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27796886 15887906 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Armatniej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze klimatycznej kamienicy wybudowanej na przełomie XIX I XX wiekuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:- dużego pokoju,- ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

555 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
37 m2
1910
15887872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796881 15887872 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z GórBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,2m2 składa się z:- przestronny salon z wyjściem na balkon- oddzielna, widna k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (12 546 zł/m2)

2
1
54.2 m2
2008
15887844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27795678 15887844 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Tadeusza ManteufflaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1991NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (13 088 zł/m2)

3
1
68 m2
1991
15887459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784029 15887459 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Franciszka Marii LanciegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,2m2 składa się z:- dwóch ustawnych, przestronnych pokoi po ok. 25 m2 (wcześ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (18 196 zł/m2)

2
1
63.2 m2
1985
15887458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784027 15887458 2-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. al. SolidarnościBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43,04m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki. Powierzchnia dodatko...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 100 PLN (23 237 zł/m2)

2
1
43.04 m2
1950
15887432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27783386 15887432 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Aleja Komisji Edukacji NarodowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 74,90m2 (po wprowadzeniu zmian ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (20 027 zł/m2)

2
1
74.9 m2
2002
15887417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27783292 15887417 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,12m2. Układ:- Salon + aneks kuchenny 20,71 m² z wyjściem na balkon- Sypialnia 10,52 m²- Ł...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

992 700 PLN (22 500 zł/m2)

2
1
44.12 m2
2020
15887397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27782814 15887397 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Uniejowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1981NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65,36m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-tr...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

935 000 PLN (14 305 zł/m2)

3
2
65.36 m2
1981
15887394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27782812 15887394 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. AntoniewskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,94m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym 18,95 m²- sypialnia drugi pokój 10,95 m²- łazi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (17 591 zł/m2)

2
1
38.94 m2
2026
15887387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27782745 15887387 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Sanockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 20m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-ł...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

460 000 PLN (23 000 zł/m2)

1
1
20 m2
1970
15889939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864664 15889939 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1949NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,37m2 składa się z:-dwóch ustawnych pokoi,-oddz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (21 386 zł/m2)

2
1
52.37 m2
1949