• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 680

14535262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje na Bemowie. 139507 14535262 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dla rodziny Bemowo ul. Blatona 65,20 m²Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,20 m², położone na warszawskim Bemowie przy ul. Blatona — w jednej z najbardziej lubianych i zielonych częś...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (13 769 zł/m2)

3
1
65 m2
1980
15719066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie po remoncie 24560158 15719066 Komfortowe 3 pok. widokowe mieszkanie o świetnym rozkładzie gotowe do zamieszkania.Lokal znajduje się na 10, ostatnim, piętrze wieżowca, skąd rozpościera się spektakularny widok na Warszawę - od Białołęki, po Śródmieście. To oferta skierowana do klie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 175 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15770531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 4 pokoje z aneksem kuchennym, metro 25554627 15770531 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 51 m2, piętro 710 z windą, w budynku z 1975 r., Bielany Wawrzyszew.Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla rodziny, również inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z wyjście...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (15 667 zł/m2)

4
-
51 m2
1975
15818029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne, ciche studio z osobną kuchnią 26610748 15818029 Do kupienia studio 34,5 m2, piętro 13 bez windy, w budynku z 1965r. Ursus, Skorosze.Idealne dla singlasingielki, pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z wyjściem na balkon: szafa w zabudowie;* osobna kuchnia z oknem: lodówka, mi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

540 000 PLN (15 882 zł/m2)

1
-
34 m2
1965
15794995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne osobne 3 pokoje, KW, metro 26087634 15794995 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 55 m2, piętro 1010 z windą, w budynku z 1976r., Wola Czyste.Mieszkanie do remontu lub odświeżenia, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon wyjściem na balkon;* sypialnia;* ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

829 000 PLN (15 073 zł/m2)

3
-
55 m2
1976
15807640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26376138 15807640 Mieszkanie 19 m², położone na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy z lat 60. Budynek po remoncie – odnowiona klatka schodowa, wymienione drzwi wejściowe, wykonana nowa elewacja.Park Moczydło znajduje się zaledwie 3 minuty spacerem od budynku.Ekspozycja ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

375 000 PLN (19 737 zł/m2)

1
1
19 m2
1960
15727617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysokie 3 pokoje w przedwojennej kamienicy 24723097 15727617 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 67,1 m2, piętro 1 4 bez windy, w kamienicy z 1904 roku, Nowa Praga.Mieszkanie do generalnego remontu, doskonałe dla rodziny, znakomite na kancelarię, biuro doradztwa, gabinet terapeutyczny itp. również inwestycyjni...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (17 896 zł/m2)

3
-
67 m2
1904
15766693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje z oddzielną kuchnią, KW 25507376 15766693 Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż 37,6 m2, piętro 44 bez windy, w budynku z 1965 r., Mokotów, Sielce.Idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* przechodni salon: kanapa, stolik kawowy, szafki, stół, krzesła, tele...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (16 189 zł/m2)

2
-
37 m2
1965
15631001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne i wygodne studio w super lokalizacji 22863781 15631001 Na sprzedaż studio 21 m2, piętro 711 z windą w budynku z 2019 r., Wola Odolany.Po remoncie, w cenie meble i sprzęt, idealne dla singlasingielki lub pary, a także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

579 000 PLN (27 571 zł/m2)

1
1
21 m2
2019
15662066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje z osobną kuchnią, blisko metra 23493548 15662066 Do kupienia 2 pokojowe mieszkanie 46 m2, piętro 310 z windą w budynku z 1975r., Targówek Bródno.Gotowe do zamieszkania po ewentualnej modernizacji i odświeżeniu. Idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, również inwestycyjnie pod wynaje...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 000 PLN (12 717 zł/m2)

2
1
46 m2
1975
15819227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26594743 15819227 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerFunkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 26,69 mkw., znajdująca się na II piętrze w eleganckim trzypiętrowym apartamentowcu na osiedlu Sady Ursynów w dzielnicy Ursynów na pograniczu z Mokotowem przy ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

435 000 PLN (16 111 zł/m2)

1
-
27 m2
2025
15818712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26592457 15818712 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMam przyjemność zaprezentować swój prywatny apartament o pow. 62 m², położony na trzecim piętrze nowoczesnego budynku z 2013 roku przy ul. Inflanckiej 11 – w samym sercu warszawskiego Muranowa.REWELACYJNA ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (25 806 zł/m2)

3
-
62 m2
2013