• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 549

15818868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633545 15818868 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sarmackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,6m2 składa się z:-salon otwarty na przedpokój, -...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 271 500 PLN (19 992 zł/m2)

2
1
63.6 m2
2009
15818837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633539 15818837 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Krymskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53 m2 składa się z:-trzech pokoi,-łazienki,-WC,-przedp...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (13 208 zł/m2)

3
1
53 m2
1970
15818852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633536 15818852 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Ignacego Paderewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55m2 składa się z:-salonu-dwóch sypial...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (12 727 zł/m2)

3
1
55 m2
2006
15818849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633535 15818849 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marii Dąbrowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 80-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,8m2 składa się z:-3 ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (12 306 zł/m2)

3
1
56.8 m2
1980
15818841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633526 15818841 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Ostródzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

554 100 PLN (15 392 zł/m2)

2
1
36 m2
2025
15818853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633523 15818853 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Toruńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-trzech...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (14 660 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15818844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633520 15818844 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Skalbmierskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,80m2 składa się z:- salon z aneksem k...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

644 000 PLN (17 500 zł/m2)

2
1
36.8 m2
1958
15818847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633519 15818847 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Wolskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowej kamienicy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneks kuchenny, - łazienki, - przedpokojuPowierzchnia dodatkowa:-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (16 648 zł/m2)

3
1
54 m2
1948
15818787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633505 15818787 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Strumykowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (14 054 zł/m2)

2
1
37 m2
2013
15818771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633492 15818771 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Płockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51,55m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej, widnej k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

896 970 PLN (17 400 zł/m2)

3
1
51.55 m2
1975
15818732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633486 15818732 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Górnośląskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 1953 (kamienica, brak windy).NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31 m2 składa się z:-po...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (19 032 zł/m2)

1
1
31 m2
1953
15821187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633976 15821187 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Nowosieleckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1950NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,64 m2 składa się z:-4 pokoi,-kuchni,-łazienki,...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 000 PLN (16 821 zł/m2)

4
1
60.64 m2
1950