• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 592

15818970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633561 15818970 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Jana Skrzyneckiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,4m2 składa się z:-salonu,-trzech pokoi,-otw...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 349 900 PLN (14 003 zł/m2)

4
1
96.4 m2
2000
15818909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633554 15818909 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana OlbrachtaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,69m2. Układ:- Pokoje o powierzchni 16 m2, 12,6 m2 i 6,6 m2.- Oddzielna kuchnia 6,4 m2.- Pr...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (13 309 zł/m2)

3
1
48.69 m2
1962
15818908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633552 15818908 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. TykocińskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1937NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,69m2 składa się z:-dwóch pokoi (mniejszy - przejś...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

575 000 PLN (16 111 zł/m2)

2
1
35.69 m2
1937
15818881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633551 15818881 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. DionizosaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,80m2 składa się z:-przedpokój (3.2m2),-łazienka (3....

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (14 524 zł/m2)

2
1
37.8 m2
2025
15818865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633542 15818865 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Skierniewickiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku z 2017 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z wydzielonym aneksem kuchennym, - sypialni, - łazien...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

992 000 PLN (24 195 zł/m2)

2
1
41 m2
2017
15818843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633540 15818843 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Oś Królewska BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-syp...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (23 415 zł/m2)

2
1
41 m2
2023
15818842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633534 15818842 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Sierakowskiego w nowej Inwestycji Port Praski''BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 655 000 PLN (25 949 zł/m2)

3
1
63.78 m2
2024
15818832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633524 15818832 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Ryżowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,81 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 25m2,-sy...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

856 114 PLN (19 998 zł/m2)

2
1
42.81 m2
2025
15818808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633508 15818808 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy Al. Jerozolimskich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2014NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
60 m2
2014
15818778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633502 15818778 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. TargowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,2m2 składa się z:-trzech oddzielnych pokoi-widn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 125 zł/m2)

3
1
56.2 m2
1969
15818775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633501 15818775 OFERTA NR 24-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, Białołęka przy ul. MagicznejBUDYNEK OSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku.Rok budowy: 2011Winda: takNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,60 m² Salon z anekse...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (15 533 zł/m2)

4
1
67.6 m2
2011
15818772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633500 15818772 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-pokoju dziennego,-widnej kuchni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

465 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
31 m2
1966