• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wieliczka Wieliczka

Znalezionych ofert: 73

15889824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27862183 15889824 OFERTA PREMIUM ! 155m2, KrakówWieliczka, Wysoki standard Pięknie zaprojektowany i wykończony, bardzo funkcjonalny dom na granicy Krakowa i Wieliczki. Układ z podziałem na strefę dzienną na parterze, sypialnie na piętrze i strefę pracy ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 600 000 PLN (13 333 zł/m2)

5
-
120 m2
2024
15800346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26211995 15800346 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,09 m, z własnym ogródkiem 22m2 , na parterze nowoczesnego budynku z windą , tuż przy granicy Krakowa i Wieliczki. Mieszkanie jest wykończone bez łazienki która jest w stanie developerskim istnieje m...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

515 000 PLN (15 606 zł/m2)

2
1
33 m2
2025
15888717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27820829 15888717 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie szeregowej przy ul. Sadowej 24 w Wieliczce – 3 niezależne kawalerki przygotowane przez dewelopera, na jednym akcie notarialnym, w pełni umeblowane i generując...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 199 000 PLN (13 472 zł/m2)

3
-
89 m2
2021
15877671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27576191 15877671 Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, 70 m², ul. Krakowska (przy granicy Krakowa) Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i bardzo przytulne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Wieliczki - tuż przy granicy Krakowa, przy ul. Kra...

Wieliczka, Krakowska

690 000 PLN (9 857 zł/m2)

3
1
70 m2
2016
15884648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27707999 15884648 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Sadowej - oferta na wyłączność Zapraszam do zamieszkania w spokojnej, przyjaznej rodzinom okolicy. Nieruchomość znajduje się na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu w Wieliczce, które łączy kameralną atmos...

Wieliczka, Sadowa

1 070 000 PLN (11 889 zł/m2)

4
1
90 m2
2023
15770681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25561414 15770681 * zdjęcia należą do właściciela mieszkania Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem 37m2 i miejscem postojowym- premium- Wieliczka Opis nieruchomości: Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37m2, położone w nowoczesnym budynku z 2...

Wieliczka, Jasna

820 000 PLN (22 162 zł/m2)

2
1
37 m2
2021
15877722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27577822 15877722 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie w otoczeniu licznych terenów zielonych, w bardzo dobrze skomunikowanej części Wieliczki - Ochota - Kaczeńce. !!! ŚWIETNE MIESZKANIE DLA RODZINY- 4 PO...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

800 000 PLN (9 412 zł/m2)

4
-
85 m2
2025
15391927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17524643 15391927 *zdjęcia należą do właściciela oferty Wolne mieszkania w nowej inwestycji! Do sprzedania mieszkania w nowej inwestycji przy ulicy Pasternik w Wieliczce , wykończone w standardzie deweloperskim - instalacje wewnętrzne, wylewki, ty...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

768 000 PLN (9 600 zł/m2)

3
-
80 m2
2023
15839556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26755394 15839556 Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,41 m2, położone w nowoczesnym bloku przy ulicy Różanej w Wieliczce. Oferta wyłącznie w biurze DANAX Jesteśmy w posiadaniu kluczy więc dostępność w prezentacji. Atuty gotowe do zamieszkan...

Wieliczka (Krzyszkowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

569 000 PLN (12 644 zł/m2)

2
-
45 m2
2017
15852056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27024948 15852056 Dodatkowo: działka, piwnica; Rozkład: bez skosów; Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z piwnicą, ogródkiem i miejscem postojowym usytuowane na parterze domu wolnostojącego w Wieliczce. Mieszkanie o powierzchni 49,9m2 składa się z dwóch poko...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

480 000 PLN (9 796 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15738485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24906111 15738485 Przestronne 1 pokojowe mieszkanie 37,72 m2 z piwnicą, w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji na osiedlu Boża Wola. ATUTY! * przestronne wnętrza * kameralny budynek z cegły * optymalne 1, jednocześnie ostatnie piętro * zieleń i przes...

Wieliczka (Centrum) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

449 000 PLN (12 135 zł/m2)

1
-
37 m2
1965
15759729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25342262 15759729 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Wieliczce, w pobliżu ul. Krakowskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 42,5 m2, położone w ści...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

450 000 PLN (10 714 zł/m2)

1
1
42 m2
-